1932-1933 Розробка таймера для рентгенівських апаратів
У 1932 році друг засновника OMRON Кадзума Татеїсі (Kazuma Tateisi), який працював продавцем рентгенівських апаратів, сказав йому: "Якби існував високоточний таймер для рентгенівського знімку, здатний працювати точно зі швидкістю 1/20 секунди, це було б величезним успіхом".
Натхненний ідеєю свого друга, пан Татеїсі запропонував використати захисне реле індукційного типу, над яким він працював на попередній роботі в компанії Inoue Electric Manufacturing. Йому знадобився місяць спроб і помилок, щоб створити ескіз таймера. У 1933 році він передав саморобний прототип до Nissei Hospital в Осаці, де його випробували і підтвердили ефективність роботи на необхідній швидкості 1/20 секунди. Лікарня настійно рекомендувала таймер виробнику рентгенівських апаратів, компанії Dai Nippon X-ray Manufacturing Co., і пан Татеїсі скоро отримав великі замовлення від цієї компанії.
Цей успіх започаткував один з головних принципів діяльності OMRON - " Не кажи, що я не можу, кажи як я можу?" і став першою віхою в історії інновацій. Крім того, успіх пана Татеїсі з рентгенівським таймером забезпечив фінансову основу компанії і визначив напрямок майбутнього технологічного розвитку.
1935 Розробка реле загального призначення
Поступово, зі зростанням виробництва рентгенівських таймерів, пан Татеїсі розробив індукційне захисне реле для використання в розподільчих щитах на основі напругового реле, яке він використовував для рентгенівських таймерів, та розширив канали продажу.
У 1934 році Японія постраждала від тайфуну Muroto. Ремонтні роботи, необхідні для подолання наслідків тайфуну, призвели до різкого зростання попиту на захисні реле, що переконало пана Татеїсі в тому, що майбутнє компанії – у виробництві приладів для автоматизації.
1943 Успішне виробництво точних перемикачів японського виробництва
У 1941 році лабораторія аеронавтики Токійського університету звернулася до компанії OMRON з проханням розробити високоточний прецизійний перемикач, для власних потреб. Вимогою для перемикача був максимально довгий термін робочої експлуатації – більше ніж 100 000 циклів, що на той час втілити було практично неможливо, враховуючи компактність перемикача.
Після великої кількості спроб і помилок, компанія OMRON успішно виконала задачу та розробила удосконалений прецизійний перемикач - перший в своєму роді в Японії, а прихильність науково-дослідній роботі дозволила OMRON стати першопрохідцем в розробці компонентів управління.
1945-1948 Післявоєнне відновлення
Поразка Японії у Другій світовій війні зруйнувала промислову інфраструктуру країни. Це призвело до зменшення кількості замовлень на реле - основний продукт OMRON. Зважаючи на це, компанія OMRON сконцентрувала свої зусилля на розробці різної побутової техніки (портативна глиняна піч, плойка для жінок, сірники, що довго горять та ін.). Виробництво цих продуктів дозволили OMRON відновити свою діяльність після закінчення війни.
1955 Перший рік автоматизації
У 1955 році OMRON розпочав розробку вдосконалених прецизійних перемикачів, у відповідь на збільшення їх внутрішнього виробництва за запитом Агенції Оборони Японії. Перемикачі повинні були відповідати військовій специфікації MIL-Q-5923C США. Беручи за основу MIL-специфікації, компанія OMRON створила унікальну структуру управління, яка охоплювала все, починаючи з досліджень і розробок та закінчуючи виробництвом і бізнес-адмініструванням. Оскільки саме у 1955 році компанія OMRON створила основу для свого автоматизаційного бізнесу, цей рік було названо "Першим роком автоматизації".
1960 Розробка "Перемикача мрії"
З поширенням автоматизації по всій Японії з’явився попит на високопродуктивні прецизійні перемикачі, які могли б витримати понад 100 мільйонів циклів. Пан Татеїсі вважав, що цього можна досягти, створивши перемикач з безконтактною (твердотільною) конфігурацією і закликав своїх кращих інженерів розробити такий перемикач. Команда з семи молодих інженерів-дослідників, яку колеги назвали "Семеро самураїв", зрештою досягла успіху.
Ця нова розробка, що отримала назву "перемикач мрії ", була представлена на Міжнародній торговельній виставці в Осаці в 1960 році. Вона отримала позитивні відгуки і прискорила впровадження електроніки в пристрої для автоматизації.
Але справді потужнім кроком у розвитку OMRON стало будівництво Центральної лабораторії з досліджень та розробок у Nagaokakyo, Kyoto у 1960 році, вартістю 280 мільйонів єн, що було в чотири рази більше, ніж капітал компанії на той момент. Ця активна інвестиція в дослідження та розробки суттєво підтримала розвиток OMRON. Після будівництва Центральної лабораторії досліджень та розробок було створено більше 700 нових моделей продуктів, зокрема 319 продуктів, пов'язаних із напівпровідниками. Це була вдвічі більша кількість нових продуктів, в порівнянні з кількістю створених за попередні п’ять років. Ця прогресивна інвестиція в дослідження та розробки допомогла OMRON здобути репутацію технологічного лідера.
1963 Розробка автомата з продажу квитків
У 1963 році компанія OMRON розробила перший у світі багатофункціональний автомат з продажу талонів на харчування, який міг видавати три різні типи талонів. Машина була введена в експлуатацію в універмазі Daimaru в Кіото. Ця розробка стала підгрунтям для "Кібернетичної революції".
1964 Розробка автоматизованого сигналу світлофора
У 1960-х рр. зростання японської економіки призвело до збільшення дорожнього трафіку, створивши значну проблему безпеки дорожнього руху. У відповідь на замовлення Національного науково-дослідного інституту поліцейських наук, компанія OMRON розробила систему виявлення транспортних засобів і управління сигналами. У квітні 1964 року електронний сигнал, що реагує на дорожній рух, виявився ефективним під час польових випробувань, проведених на головному перехресті в Кіото. В результаті, компанія OMRON розробила перший у світі автоматизований світлофор, який було запущено на перехресті в Токіо в червні того ж року.
Компанія OMRON постійно вдосконалювала свою технологію керування сигналами, щоб збільшити функції та розширити зону контролю, заклавши основу сучасної системи керування дорожнім рухом.
1967 Розробка автоматизованої системи квиткових воріт
У середині 60-х років у суспільстві виникла вимога щодо впровадження систем, пов’язаних з економією часу та робочої сили. У відповідь на це компанія OMRON розпочала роботу над новим типом залізничної станції, а у 1964 році розпочала розробку автоматизованих квиткових воріт для підземки, у співпраці з Kinki Nippon Railway.
Пізніше компанія OMRON розробила автоматизовані квиткові ворота, здатні обробляти як проїзні абонементи, так і звичайні квитки на потяг для нової станції Kitasenri залізничної компанії Hankyu Railway. Перша в світі повністю автоматизована система залізничної станції була завершена та введена в експлуатацію у 1967 році.
1970 Презентація теорії SINIC
У кінці 1960-х років компанія OMRON почала зосереджуватися на питанні майбутнього розвитку суспільства, науки та технологій. Засновник компанії Кадзума Татеїсі був твердо переконаний, що компанія повинна передбачати тенденції технологічного розвитку, на додаток до технологічної майстерності, щоб продовжувати оцінювати та задовольняти потреби суспільства, а також для того, щоб Японія стала однією з передових країн світу. У 1967 році була сформована дослідницька група для розробки методів прогнозування майбутнього, що дало початок теорії SINIC (циклічна еволюція від початкових інновацій до потреби). Теорія була представлена на Міжнародній конференції досліджень майбутнього в 1970 році, де вона була прийнята з ентузіазмом.
1971 Розробка банкомата
У 1965 році компанія OMRON розробила торговий автомат, здатний приймати кредитні картки, у співпраці з Automatic Canteen Co., яка на той час була найбільшим виробником торгових автоматів у Сполучених Штатах. Згодом компанія OMRON продовжила розробку нових карткових систем, встановивши автономатичний автоматичний банкомат із використанням магнітної картки в Sumitomo Bank у 1969 році. У 1971 році було встановлено перший у світі автоматичний банкомат у центральному відділенні банку Mitsubishi. Ці розробки стали основою для сучасних систем магнітних карток і ознаменували початок «безготівкової ери» в Японії.
1972 Основні події
Заводи для людей з обмеженими можливостями
У 1971 році засновник Japan Sun Industries доктор Ютака Накамура та письменниця Чіеко Акіяма відвідали OMRON, щоб попросити допомоги у створенні фабрики для людей з важкими фізичними вадами. Доктор Накамура вважав, що людям з обмеженими можливостями не потрібно співчуття, а лише можливість працювати. Це було виражено в девізі Japan Sun Industries «Не благодійність, а шанс!». Наступного року OMRON і Japan Sun Industries спільно заснували OMRON Taiyo Co., Ltd. у Беппу, префектура Оіта. Бізнес OMRON Taiyo розширювався, що призвело до створення другого заводу в 1981 році та ще одного спільного підприємства, OMRON Kyoto Taiyo Co., Ltd., в 1986 році.
Провідна система автоматизації виробництва в Японії
У 1970-х і 80-х роках обробна промисловість перейшла від масового виробництва одного продукту до виробництва великої кількості продуктів у менших об’ємах. Компанія OMRON раніше виявила потребу у програмованих контролерах з високою швидкістю обробки, ініціювавши розробку програматора послідовності для верстатів у 1968 році, після чого була успішна розробка програмованого контролера послідовності під назвою «SYSMAC». Програмовані контролери послідовності OMRON не тільки створили новий стиль програмованого керування, але й сприяли подальшій автоматизації виробництва та підвищенню продуктивності в обробній промисловості Японії.
1974 Популяризація настільних калькуляторів
Компанія OMRON вийшла на ринок настільних калькуляторів наприкінці 1960-х років, у відповідь на зростання популярності калькуляторів у Японії. У 1969 році компанія OMRON випустила найменший у світі настільний калькулятор CALCULET 1200. Наступник CALCULET, недорогий OMRON 800 (відомий як OMRON-8), сприяв подальшій популяризації калькуляторів. Технологія LSI та інші, застосовані OMRON у виробництві калькуляторів, згодом сприяли розробці передових технологій для вдосконалення обчислювальної техніки.
1978 Розробка цифрових термометрів і тонометрів
У середині 1970-х років компанія OMRON створила спеціалізований відділ «інженерії охорони здоров’я» для вивчення методів збору біометричних даних, важливого аспекту управління охороною здоров’я. Співпраця з медичними асоціаціями та медичними школами великих університетів по всій Японії призвела до створення різноманітних важливих продуктів в галузі охорони здоров’я, таких як цифровий тонометр (випущений у 1978 році) та цифровий термометр (випущений у 1983 році).
1983 Електронний термометр "Кен-на-Кун" надходить у продаж.
1986 Завод Ayabe заснований в Ayabe, Кіото.
1987 Впровадження нечіткої логіки в технології
З метою створення гармонії між людьми та машинами компанія OMRON продовжила дослідження наукового напрямку «нечітка логіка», який був започаткований математиком Лотфі А. Заде, як базова технологія наступного покоління. Досягнення OMRON у цій галузі включають найшвидший у світі контролер з нечіткою логікою (1987), надшвидкісний багатофункціональний контролер з нечіткою логікою і перший у світі мікрокомп’ютерний чіп з нечіткою логікою (обидва у 1988).
Пізніше компанія OMRON застосувала нечітку логіку в поєднанні з різними технологіями датчиків для своїх компонентів керування та багатьох інших продуктів, створюючи базу для розробки технологій з можливостями, максимально схожими на людські.
1988 Основні події
Європейський регіональний центр управління створений в Нідерландах (OMRON Europe B.V.)
В Сінгапурі створено регіональний центр управління Азіатсько-Тихоокеанським регіоном (OMRON Asia Pacific Pte. Ltd.)
1989 Північноамериканський регіональний центр управління створений в США (OMRON Management Center of America, Inc.)
1990 План «Золоті дев’яності»
У січні 1990 року назву компанії було змінено з OMRON Tateisi Electronics Co. на OMRON Corporation. У квітні того ж року компанія OMRON представила довгострокове бачення управління на десятиліття під назвою «План золотих 90-х». План передбачав розвиток бізнесу, адаптованого до 21 століття, у трьох ключових сферах: промисловість, суспільство та повсякденне життя. У промисловій сфері OMRON зосередився на мікроелектроніці. Компанія прагнула стати номером один у світі по виробництву електронних систем та компонентів.
1991 Автоматизація внутрішнього контролю якості
У 1990-х роках злиття нечіткої логіки та технології керування підштовхнуло розвиток автоматизації виробництва. OMRON сприяв переходу від ручної перевірки якості продукту на кінцевій стадії виробництва до автоматизованої поточної перевірки шляхом поєднання технологій датчиків і обробки інформації. У 1990 році OMRON розробила F300 Vision System, систему загального призначення, за якою через шість років була розроблена VT-WIN, універсальна система перевірки припою, для використання на лініях пакування друкованих плат.
1994 Основні події
В Китаї заснований регіональний центр управління у Пекіні, Китай (OMRON (China) Co., Ltd.)
Досягнуто повна відмова від ХФУ (фреону).
1995 Розроблено систему дистанційного оповіщення для автомобілів.
1996 Розроблено систему контролю припою "VT-WIN".
1998 Розроблено машина, здатна розпізнавати підроблені купюри в різних валютах.
1999 Основні події
Створена внутрішня система компанії для розподілу контролю за управлінням і бізнес-процесами.
Фабрика Місіма досягає нульових викидів.
2002 Створення регіонального головного офісу та виробничих баз у Китаї
Розглядаючи Китай як важливого стратегічного партнера, який переживає швидке економічне зростання, компанія OMRON намагалася розширити свій бізнес на китайському ринку. Відповідно, у 2002 році компанія OMRON підвищила статус свого регіонального центру управління в Китаї до регіонального головного офісу. На основі стратегії OMRON щодо зміцнення своїх виробничих баз у Китаї, у тому ж році в Шеньчжені був збудований основний завод з виробництва електронних компонентів, після чого в 2006 році в Шанхаї було створено глобальний центр виробництва пристроїв для контролю.
2003 Інноваційний центр Keihanna
У травні 2003 року, коли відзначалося 70-річчя заснування OMRON, відбулося відкриття Інноваційного центру Keihanna у Кізугава, Кіото. Розташований у Науковому місті Кансай, Keihanna є центром глобальної науково-дослідної діяльності OMRON. Інноваційний центр Keihanna був розроблений для сприяння спільним інноваціям у всьому, від проектування офісу та лабораторії до конфігурації мережевої системи.
2004 Розроблено технологію розпізнавання обличь для мобільних телефонів.
2006 Основні події
Принципи OMRON встановлені.
Глобальний центр розробки / виробництва пристроїв управління починає свою діяльність в Шанхаї, Китай.
2007 Основні події
OMRON прискорює розвиток бізнесу в сфері безпеки (системи автоматичного захисту без участі людини).
Новий науково-дослідний центр відкритий в Китаї.
Технологія зондування 3D-зображень OMRON використовується на практиці завдяки першому в світі тривимірному сенсора Vision.
2009 Повномасштабний запуск екологічного бізнесу
Оскільки у світі зростає занепокоєння щодо зміни клімату та інших проблем довкілля, у 2009 році компанія OMRON створила центр керування бізнесом у галузі екології. Окрім постачання окремих енергозберігаючих продуктів, таких як пристрої моніторингу електроживлення, датчики електроживлення та реле постійного струму, компанія OMRON сприяла розробці рішень з генерації та збереження енергії. У рамках цього напрямку, компанія OMRON представила систему візуалізації CO2 "e-watching", поєднуючи різноманітні екологічні пристрої OMRON. У 2010 році компанія OMRON розробила оновлену систему візуалізації CO2 "ene-brain", яка здатна автоматично аналізувати зони для потенційного зниження споживання енергії, першу в своєму роді в світі.
2010 Запущено веб-сервіс управління здоров'ям WellnessLink.
2011 Створення цінностей 2020 (VG2020)
У липні 2011 року компанія OMRON оголосила про свою нову довгострокову стратегію на десятиліття до 2020 року, яка отримала назву "Створення цінностей 2020 (VG2020)". VG2020 складалась з двох окремих етапів: Етап Світу та Етап Землі. На Етапі Світу (від 2011 по 2013 рік) компанія OMRON прагнула до зростання на глобальному ринку, посилюючи при цьому свою структуру прибутку. На Етапі Землі (від 2014 по 2020 рік) компанія OMRON працювала над створенням нових цінностей з погляду планетарних проблем сьогодення. Через ці два етапи компанія OMRON прискорила зростання бізнесу та запропонувала нові можливості більшості клієнтів по всьому світу.
2012 Основні події
Центр управління OMRON в Індії створений в Гургаоне, штат Хар'яна.
Центр управління OMRON в Латинській Америці створений в Сан-Паулу, Бразилія.
Корпорація OMRON Японія, оголосила про розробку нової технології, що може розпізнавати сім різних емоцій за виразом обличчя у реальний час.
2013 Основні події
OMRON святкує 80-ту річницю.
OMRON анонсує вихід нової системи камер FH-Series.
OMRON жертвує JPY 10 мільйонів жертвам тайфуну Haiyan на Філіппінах.
2014 Основні події
Перша демонстрація Пінг-Понг робота на виставці сучасних технологій CEATEC JAPAN 2014, на якій отримує нагороду Гран-прі інновації.
Відкриття п’ятого центра автоматизації (АТС) в Індії, Мумбаї.
2015 Основні події
OMRON випускає найшвидший контролер для промислової машинної автоматизації – NX701.
Датчик мережевої камери "Human Vision Component Kazoku Mesen (HVC-C2W)" отримає дві нагороди: "CEATEC AWARD 2015" та "INNOVATION AWARDS".
OMRON жертвує JPY 2 млн. на допомогу постраждалим від землетрусу у Непалі.
2016 Основні події
OMRON розробив перший у світі бортовий датчик для визначення концентрації водія.
OMRON запускає виробництво покоління нових індустріальних роботів у 39-ти державах світу.
У Пінг-Понг робота, що символізує широкі технологічні можливості компанії OMRON, з’являється ім’я – "FORPHEUS".
2017 Основні події
OMRON відкриває регіональний офіс у південній Кореї.
Новий центр автоматизації відкривається у Сингапурі.
2018 Основні події
OMRON жертвує JPY 10 млн. на відновлення після потопу на заході Японії.
OMRON представляє першу у світі розумну камеру з різнокольоровим світлом та візуальним сенсором на 12 МгПик – FHV7-series.
OMRON представляє першу у світі індустріальну машину з 2D просторовим та візуальним інспектором.
2019 Основні події
OMRON та Square Enix починають сумісний проект (Штучний Інтелект для мотивації людини). Планується використання "Forpheus" оснащеним сумісно спроектованою технологією.
OMRON масово запускає виробництво мобільних роботів LD-250 з можливістю транспортування до 250 кг, а також є першою моделлю мобільних роботів в індустрії, де можна контролювати одночасно декілька різних роботів через одну систему.
OMRON отримує нагороду від EcoVadis золотого рейтингу за стійкість бізнесу.
OMRON PRECISION TECHNOLOGY Co., Ltd. виходить з «Backlight» бізнесу через непередбачувані зміни ринку.
.
2020 Основні події
OMRON приєднуються до "Nokia Local 5G Technology Partnership" з метою прискорення розвитку 5G рішення для виробничих підприємств та подальшого розвитку індустрії.
OMRON уперше визначаються платиновим рейтингом від EcoVadis за стійкість бізнесу.
OMRON відкриває новий центр атоматизації у Токіо з доступом для клієнтів на перший поверх.
2021 Основні події
OMRON отримує нагороду Топ 100 світових інноваторів п’ятий рік поспіль та ще раз відзначена як одна з найбільш інноваційних компаній світу.
OMRON входить до індексу стійкості Dow Jones п’ятий рік поспіль.
OMRON інвестує у Тайванську компанію – Techman Robot Inc.