Інформація

Компанія OMRON Healthcare Co., Ltd Японія – це один із підрозділів OMRON Corporation, що спеціалізується в галузі медичної техніки. Цей підрозділ був заснований в 1966 році для розробки та впровадження клінічно точного, інноваційного медичного обладнання для побутових та професійних потреб, з використанням передових технологій.

Медичні прилади OMRON допомагають людям на всіх континентах проводити профілактику та контроль артеріальної гіпертензії, ожиріння, знімати біль, лікувати різні захворювання дихальних шляхів, зокрема астму.

OMRON Corporation була заснована в 1933 році в Японії, і спочатку спеціалізувалась на виробництві релейних пристроїв та електронних компонентів. Згодом компанія почала розширювати свою діяльність в інших галузях, включаючи медичну техніку.

Зараз OMRON Healthcare є провідним світовим виробником медичної техніки для діагностики та лікування, її продукція продається у більш ніж 120 країнах світу. У 2021 році загальна кількість проданих тонометрів OMRON перевищила 300 млн штук. Компанія постійно вдосконалює свої технології та продукти, щоб забезпечити своїм клієнтам найвищий рівень якості та ефективності.

У своїй діяльності OMRON Healthcare приділяє максимальну увагу задоволенню потреб користувачів медичної техніки, забезпечуючи повний контроль якості на виробництві. Роботизовані виробничі лінії забезпечують 100% надійність та довговічність обладнання, адже від якості приладів залежить здоров'я споживачів. Саме завдяки цьому вся продукція OMRON Healthcare здобула світове визнання.

Вся продукція бренду відповідає стандартам якості. Клінічна точність приладів підтверджується Європейською директивою з медичного обладнання 93/42/ECC (MDD) – CE 0197, а також міжнародними медичними протоколами клінічних випробувань – ESH, AAMI та іншими.

З 2006 року виготовлення медичної техніки компанією OMRON не передбачає використання матеріалів, що забруднюють довкілля, або є небезпечними для здоров'я людини.

Асортиментний ряд OMRON Healthcare включає: монітори артеріального тиску, безконтактні інфрачервоні термометри, електронні термометри, небулайзери (інгалятори), монітори складу тіла, персональні цифрові ваги, знеболювачі (TENS-міостимулятори) та інші медичні прилади, для застосування в клінічних та домашніх умовах.

Всі прилади OMRON Healthcare мають гарантійне зобов'язання від виробника, а сервісне обслуговування приладів у період гарантії є безкоштовним.

Компанія "ІМПОРТМЕДСЕРВІС" є уповноваженим представником компанії OMRON Healthcare Co. Ltd. на території України.

Наше прагнення сьогодні - надати можливість кожному мешканцю України користуватись інноваційним, якісним та довговічним медичним обладнанням світового лідера OMRON Healthcare.

OMRON — бренд №1* у світі з виробництва клінічно точного медичного обладнання для здоров’я.

*In production of home-use digital blood pressure monitor, "Global Home Appliance Market Comprehensive Survey 2018" Fuji Keizai Co., Ltd. (data for 2017). IHS Nebulizer world report 2014

Місія OMRON

Допомогти людям в усьому світі зрозуміти та відчути, що таке здорове та комфортне життя. Довести важливість регулярного самоконтролю здоров’я з метою профілактики серйозних захворювань.

Бачення OMRON

Ніяких компромісів — лише здорове та якісне життя. За допомогою інноваційних технологій та продуктів OMRON Healthcare Вам більше не доведеться йти на компроміси зі своїм здоров'ям, Ви зможете отримувати від свого життя більше та досягати своїх цілей.

OMRON – піклуємося про Ваше здоров’я та довголіття!

Досягнення OMRON

Українська Народна Премія Бренд OMRON в 2023-ому вже одинадцятий рік поспіль отримує нагороду від Української Народної Премії, як переможець у номінації "Обладнання для здоров`я"

Top 5% S&P Global ESG ScoreКомпания S&P Global, як світовий лідер з досліджень у сфері соціально надійних інвестицій, відзначила компанію OMRON найвищим рейтингом Top 5% S&P Global ESG Score 7 лютого 2023 року в рамках рейтингування S&P Global в Sustainability Yearbook 2023, за успіхи у соціальній, управлінській діяльності та захист навколишнього середовища

Top 100 Global Innovators AwardOMRON сьомий рік поспіль отримує нагороду Top 100 Global Innovators Award – знову в числі найбільш інноваційних корпорацій/дослідних інститутів світу

Індекс стійкості Dow JonesКомпанія OMRON шостий рік поспіль включена до всесвітньо визнаного світового індексу сталого розвитку Dow Jones (DJSI World), SRI, як взірець соціально відповідального інвестування

Спеціальна премія IR JIRAКомпанія OMRON отримала cпеціальну премію IR від The Japan Investor Relations Association (JIRA), за поширення та удосконалення інвестиційних відносин (IR)

Золотий стандарт робочого місця в рейтингу PRIDE IndexКомпанія OMRON визнана золотим стандартом робочого місця в рейтингу PRIDE Index п’ятий рік поспіль

Платиновий рейтинг від EcoVadisКомпанія OMRON отримала платиновий рейтинг від EcoVadis за сталий розвиток та особливий вклад у збереження навколишнього середовища

Нагорода SAAJOMRON отримує нагороду SAAJ за прозорість ведення бізнесу

Nadeshiko BrandOmron четвертий рік поспіль нагороджується "Nadeshiko Brand" за створення робочого місця, де люди з різними переконаннями і цінностями можуть повністю продемонструвати свої здібності і розкрити свій унікальний потенціал

iF DESIGN AWARD 2020Компанія OMRON отримала нагороду iF DESIGN AWARD 2020 за розробку розумної камери серії FHV7

Нагорода METI JapanКомпанія OMRON отримала нагороду від міністерства економіки Японії (METI) за ефективне корпоративне управління

OMRON — завжди на варті Вашого здоров’я.