Здоров’я серця

Кров'яний або Артеріальний тиск — тиск, який кров справляє на стінки кровоносних судин – артерій. Це один з найважливіших параметрів, що характеризує роботу кровоносної системи.

Артеріальний тиск має два значення Систола та Діастола (SYS/DIA). Верхній тиск (SYS), що вказує на тиск у момент скорочення серця, в той час як нижній на тиск (DIA) – у стані розслаблення. Проте обидва показники необхідні для професіонала задля виявлення статусу кров’яного тиску.

За стандартами Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) оптимальний тиск – 120 на 80 мм. рт.ст. У цьому випадку найменший риск отримати хвороби серця та інфаркт.

Використовуйте журнал для нотування Ваших показників, що йде у комплекті з монітором артеріально тиску або завантажуй його онлайн безкоштовно

Один вимір не дає достатньої інформації щодо Вашого справжнього кров’яного тиску. Будь ласка, використовуйте цей журнал для нотування Вашого ранкового та вечірнього тиску щодня.

Або використовуйте додаток на Ваш смартфон – “OMRON Connect” безкоштовно (Google Play або App Store)

Деякі монітори від OMRON Японія мають функцію передачі показників на мобільний пристрій завдяки додатку “OMRON Connect”. За допомогою застосунка, Ви можете бачити зміни тиску, ділитися цією важливою інформацію з родичами або Вашим лікарем та слідкувати за станом Вашого здоров’я. Ця корисна функція стає необхідною, якщо мова йде про людей яким треба більш уважно слідкувати за своїм кров’яним тиском, наприклад хворим на діабет, вагітним жінкам або тим, у кого тиск стає вище, коли його вимірює доктор у кабінеті, ніж коли людина вимірює його у спокої дома. Це називається синдромом білого халата. Щоб знати свій СПРАВЖНІЙ кров’яний тиск Вам достатньо дотримуватись правил вимірювання тиску та мати якісний монітор артеріального тиску від OMRON Японія.

OMRON – на варті Вашого здоров’я