Підтримка

Тонометри Небулайзери Міостимулятори Ваги, монітори складу тілаТермометри
ВСТУП.
Тонометр складний медичний прилад який вимагає дотримання правил використання приладу викладених виробником у інструкції!! Витяг с закону "Про Захист Прав Споживачів"
Стаття 4. Права та обов`язки споживачів
Частина 3.Споживачі забов`язані:
Пункт 1) Перед початком експлуатації товару уважно ознайомитися з правилами експлуатації, викладеними в наданій виробником документації на товар. Пункт 3) Користуватись товаром згідно з його цільовим призначенням та дотримуватися умов(вимог,норм,правил)встановлених виробником товару(виконавцем) в експлуатаційній документації.
ПРАВИЛА ВИМІРЮВАННЯ ТИСКУ
Правила вимірювання тиску викладені у мережі інтернет, та є у вільному доступі. Давайте ознайомимося з ними та детально їх розберемо. У 1935 році, Всесвітня Організація Охорони Здоров'я приймає методику професора Короткова, як єдину правильну методику не інвазивного вимірювання тиску.1) Паціент повинен знаходитись в стані спокою 10 хвилин перед вимірюванням тиску. Чому? Будь-яка фізична та емоційна -активність призводить до підвищення тиску. 10 хвилинного відпочинку досить що б ми побачили наш дійсний тиск, а не тиск який є наслідком нашої активності. Перевірити це дуже просто. Беремо тонометр, і не відпочивши 10 хвилин проводимо 5 вимірів поспіль. Що ми побачимо? Кожне наступний вимір буде нижче попереднього. Виглядати це буде приблизно так - 150/99, 140/90, 133/83, 128/80, 130/82. Наочно спостерігаємо, як тиск з кожним виміром знижується, а останні результати приблизно однакові. 10 хвилин відпочинку перед виміром тиску - це аксіома. Якщо ми не відпочиваємо 10 хвилин, ми отримуємо завжди завищені результати. 2) Тиск необхідно вимірювати три рази з інтервалом від 30 секунд (необхідний час для відновлення кровообігу руки), до 2 хвилин (необхідний час для повернення судин у первісний стан). Навіщо вимірювати три рази? Фізіологія людського організму така, що тиск у абсолютно здорової людини може змінюватися протягом 2 хвилин в межах 20-30 мм.рт.ст. Для цього ми проводимо три виміри і вирахов уємо середнє арифметичне для систалічного та діастолічного тиску, і тільки на підставі цього середнього результату робимо висновки про наш тиск.
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩО ДО НАДЯГАННЯ МАНЖЕТИ ТА ВИКОРИСТАННЯ НАПІВ АВТОМАТІВ.
Важливо! Манжета надягається на руку максимально щільно. Язичок манжети затягуємо навскоси, для того щоб манжета щільно прилягала до плеча по всій поверхні. Біля ліктя окружність плеча меньше, вищє плече поступово розширюється. Якщо манжета надягнена на руку не щільно, то відповідно об’єм манжети великий, на вимір витрачається більше часу, що може негативно вплинути на отриманий результат. Не щільне надягання манжети на плече, не настільки критичне для виміру автоматичним тонометром, на відміну від напівавтоматичного. Згадайте що нас просить зробити лікар коли бере кров з артерії? Правильно, покачати рукою для того щоб підняти тиск. Що ми робимо коли проводимо вимір напівавтоматом? Качаємо грушу, відповідно працюючи рукою піднімаємо собі тиск. Для того щоб менше накачувати ми надягаємо манжету на руку максимально щільно!
Не дотримання правил вимірювання тиску унеможливлює отримання достовірних результатів!
УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІНУ ТОВАРУ.
Згідно статті 9 Закону України "Про захист прав споживачів" техніка належної якості підлягає обміну у 14 дений строк з дати продажу, на такий же товар або інший з компенсацією вартості, якщо прилад не був у використані та збережено товарний вигляд, пакувальні матеріали. У разі коли такого товару немає в наявності, споживач має право вимагати повернення приладу та відшкодування вартості.
Якщо прилад має сліди використання, пошкоджені пакувальні матеріали, або знаходиться в неробочому стані питання повернення вирішується виключно після експертизи приладу.
ЩО ТАКЕ OMRON?
Японська корпорація OMRON – світовий лідер з виробництва електронних тонометрів, небулайзерів та товарів для здоров'я. Корпорація OMRON працює на ринку починаючи з 1933 року та є беззаперечним лідером в царині автоматизації, розробці та виготовлені електронних компонентів. Починаючи з 1961 року OMRON має досвід виробництва медичної техніки для професійного та домашнього використання.
Відмінною рисою продукції японської корпорації OMRON є інновації, висока якість, надійність і безпека, а також – проведення клінічних випробувань і досліджень.
Основними взаємопов'язаними та визначальними характеристиками корпорації OMRON є:
1) здобутий досвід за час існування корпорації на ринку (починаючи із 1933 року);
2) інноваційність — розробка та застосування принципово нових технологій у продукції та виробничих процесах;
3) компанія гнучко реагує на виявлення ключових суспільних потреб, розробляючи продукцію та рішення.
Саме ці ключові фактори дозволяють корпорації OMRON розвиватися як глобальній компанії, що є лідером в різних секторах бізнесу.
Корпорація OMRON створила потужний та впізнаваний у всьому світі бренд, якому довіряють та з яким асоціюють:
1) унікальність;
2) науковий підхід;
3) орієнтація на вирішення проблем суспільства в цілому та індивідів.
У чому перевага японських виробників продукції
Відомо, що маркування «Made in Japan» є синонімом найвищої якості.
Це відбувається тому, що саме у «Країні сонця, що сходить», були розроблені та успішно реалізовані у бізнес-практиці ті методи управління виробництвом, що пізніше стали передовими у всьому світі.
Мова йде про наступні методи управління виробництвом, що дозволяють забезпечити «справжню японську якість».
1. Відповідно до опублікованого Комплексному дослідженню світового ринку побутової техніки 2018 року.Корпорація OMRON Healthcare є глобальним брендом № 1: - в моніторах артеріального тиску, з більш ніж 200 мільйонами проданих приладів;
- в небулайзера, для респіраторної терапії, з більш ніж 30 мільйонами проданих приладів.
2. Автоматизація та роботизація виробничих ліній. Використовується на всіх підприємствах корпорації OMRON.
3. Медична техніка, якій довіряють хірурги і анестезіологи. Монітори Артеріального Тиску Omron, використовують в операційних.
ЧОМУ КИТАЙ?
Компанія OMRON –це трансконтинентальна японська корпорація, яка відома у всьому світі і веде свою діяльність на всіх континентах. Виробництво медичної техніки відбувається на власних автоматизованих та роботизованих заводах компанії, які розташовані по всьому світу, а саме:
- Японія (OMRON Matsusaka Сo. Ltd.)
- США (OMRON Texas Co. Ltd.)
- В'єтнам (OMRON HEALTHCARE MANUFACTURING VIETNAM Co., Ltd.)
- Китай (OMRON Dalian Сo. Ltd.)
OMRON:
1. Власне виробництво OMRON - єдина система якості.
2. Поставка товару у всі країни Європи та світу.
OMRON:
1. Власне виробництво OMRON - єдина система якості.
2. Поставка товару у всі країни Європи та світу.
ЯК ПРАВИЛЬНО ВИМІРЮВАТИ ТИСК?
1. 1. Умови вимірювання артеріального тиску (АТ). АТ потрібно вимірювати в станІ фізичного і психологічного спокою, через мінімум 1-1,5 години після їжі, куріння, прийому кави та інших тонізуючих продуктів.
2. Положення тіла
Вимірювання проводиться в положенні сидячи. Рука повністю лежить на столі. Спина впирається на спинку стільця. У момент вимірювання не можна розмовляти. 3. Кратність вимірювання
Необхідно зробити 3 послідовних вимірювання з інтервалом в межах 30 cек- 2 хв.
4. Вимоги до приладів і манжетам
Манжета повинна відповідати окружності плеча.
Манжета повинна правильно розташовуватися на плечі (зап'ястя) - на рівні серця. Тонометри повинні бути зареєстровані та сертифіковані МОЗ, СЕС та .Держстандартом, України.
5. Вибір руки
Спочатку АТ вимірюють на обох руках, якщо різниця між руками менше 10 мм рт.ст., то в подальшому вимір проводиться на неробочій руці (зазвичай - лівій). Якщо різниця між руками більше 10 мм, то АТ вимірюють там, де більше.
ЩО ТАКЕ INTELLISENS
• Управляє процесом вимірювання подібно до лікаря, враховуючи індивідуальні особливості кожного користувача, що дозволяє провести вимірювання максимально комфортно і швидко.
• Оптимальний контроль нагнітання тиску в манжету – на 30 – 40 мм рт.ст. вище Сістолічного артеріального тиску.
• Прилад вимірює артеріальний тиск двічі під час одного виміру (на фазі нагнітання повітря в манжету і на фазі стравлювання з неї), що є запорукою беззастережної точності.
• Аналіз пульсової хвилі також при порушеннях ритму серця (аритмії).
ЩО ТАКЕ МАНЖЕТА INTELLI WRAP
Корпорація OMRON провела дослідження і було зроблено висновки, що кожна третя людина в світі одягає манжету не правильно і відповідно отримує некоректні результати при вимірюванні артеріального тиску. OMRON вирішив цю проблемо, створивши унікальну ультрасучасну манжету Intelli Wrap, з чутливою зоною - 360 градусів!
Особливості манжети Intelli Wrap:
• велика площа вимірювання (360 градусів) - немає «сліпої зони» для вимірювання, чутлива зона манжети у будь якому випадку контактує з плечовою артерією. Камера охоплює всю руку, це дозволяє виконати вимір з високою точністю, навіть якщо ви наклали манжету так, що маркування артерії не повністю збігається з місцем розташування артерії.
• щільний каркас манжети дозволяє з легкістю накласти її одним рухом і виключає дискомфорт від здавлювання руки під час вимірювання
• завдяки універсальному розміром манжета підходить користувачам різної комплекції з обхватом руки від 22 до 42 см. Не правильно одягнути манжету – не можливо. Подвійна точність!!!!
ЧОМУ МАНЖЕТА МАЄ ВІЯЛОПОДІБНУ ФОРМУ?
Точність вимірювання на 35% залежить від якості манжети і від того, чи відповідає вона за розміром плеча. Корпорація OMRON виробляє віялоподібну манжету - це манжета, форма якої нагадує віяло. Плечє має конічну форму (окружність верхньої частини плеча більша, ніж нижня біля ліктя). Коли використовується звичайна манжета, біля ліктя неминуче утвориться порожній простір, а у верхній частині плеча манжета щільно прилягає до руки. На фазі стравлювання повітря з манжети, поступово аочинає прослуховуватись пульсова хвиля, артерія пульсує, чим більша ділянка артерії контактує з манжетою, тим кращє прослуховується пульсова хвиля сенсором тиску у приладіДля досягнення цієї мети OMRON використовує манжети особливої віялоподібної форми, яка забезпечує рівномірний розподіл тиску на всій ділянці артерії, що знаходиться під манжетою. Це є запорукою точного результату і зводить до мінімуму больові відчуття від здавлювання руки манжетою.
ТОНОМЕТР ВИМІРЮЄ НЕПРАВИЛЬНО, ПОРІВНЮВАЛИ З ІНШИМ ТОНОМЕТРОМ.
Для того що б перевірити результати двох тонометрів, необхідно дотримуючись ПРАВИЛ ВИМІРЮВАННЯ ТИСКУ, провести порівняльні вимірювання. Після 10 хвилинного відпочинку, зробити кожним з тонометрів три виміри, чергуючи прилади між собою. Інтервал між вимірами 30 секунд. Важливо! Для виміру тиску напівавтоматичним тонометром потрібно дві людини - той, хто проводить вимірювання тиску, той, кому вимірюють тиск. Після чого вирахувати середнє значення для кожного з тонометрів та порівняти результати. Це не метрологічна метода, а так звана метода звірення. Ніяких норм не існує, але умовно прийнято що різниця між тонометрами не повиння перевищувати 10 мм.рт.ст. за умови дотримання всіх правил.
ТОНОМЕТР ВИМІРЮЄ НЕПРАВИЛЬНО, ДОМА ОДИН ТИСК, У ЛІКАРЯ ЗОВСІМ ІНШИЙ.
Існує таке поняття як гіпертензія (синдром) білого халату. До лікаря ми звертаємось вже налаштовані на негатив і при зустрічі з лікарем в нас стається емоційний сплеск, це не контрольований процес який призводить до короткочасного підвищення тиску. Якщо лікар дозволить нам посидіти 10 хв, та виміряє тиск три рази, відповідно до ПРАВИЛ ВИМІРЮВАННЯ ТИСКУ, то ми отримаємо геть інші(менші за перше вимірювання) результати.
ТОНОМЕТР ПРАЦЮЄ НЕ СТАБІЛЬНО, ДАЄ РІЗНІ ПОКАЗНИКИ ПРОТЯГОМ 5 ХВИЛИН, РІЗНИЦЯ ДОСЯГАЄ 10-20 ММ.РТ. СТ.
До таких результатів зазвичай призводить не дотримання ПРАВИЛ ВИМІРЮВАННЯ ТИСКУ.Перевірити це дуже просто. Беремо тонометр, і не відпочивши 10 хвилин проводимо 5 вимірів поспіль. Що ми побачимо? Кожне наступний вимір буде нижче попереднього. Виглядати це буде приблизно так - 150/99, 140/90, 133/83, 128/80, 130/82. Наочно спостерігаємо, як тиск з ко.жним виміром знижується, а останні результати приблизно однакові. Паціент повинен знаходитись в стані спокою 10 хвилин перед вимірюванням тиску. 10 хвилин відпочинку перед виміром тиску - це аксіома. Тиск необхідно вимірювати три рази з інтервалом від 30 секунд (необхідний час для відновлення кровообігу руки), до 2 хвилин (необхідний час для повернення судин у первісний стан). Навіщо вимірювати три рази? Фізіологія людського організму така, що тиск у абсолютно здорової людини може змінюватися протягом 2 хвилин в межах 20-30 мм.рт.ст. Для цього ми проводимо три виміри і вирахов уємо середнє арифметичне для систалічного та діастолічного тиску, і тільки на підставі цього середнього результату робимо висновки про наш тиск.
ЯКИЙ ТОНОМЕТР ПІДІЙДЕ ЗА НАЯВНОСТІ АРИТМІЇ.
За наявності такого захворювання як арітмія ми радимо зупинити свій вибір виключно на автоматичному тонометрі. Чому не підійде напівавтомат, і чому саме автомат? В автоматичних тонометрах OMRON реалізована така технологія як керований клапан регулюючий швидкість стравлювання повітря, що дозволяє приладу підлаштовуватися під конкретного користувача, тобто прилад може в залежності від умов збільшити, або зменьшити швидкість стравлювання. Навіщо це потрібно? В усіх без виключення тонометрах OMRON реалізована технологія визначення артмії під час вимірювання, не зважаючи чи є індикатор арітмії чи його немає. Як вона працює? Якщо під час вимірювання у нас було більше двох моментів нерівномірного серцебиття, але меньше п’яти то прилад відображає сістолічний та діастолічний тиск, та відображає ндикатор арітмії за його наявності. Якщо під час вимірювання було п’ять і більше моментів не рівномірного серцебиття то прилад не відобразить сістолічний тиск, а замість нього відобразить літеру Е. Чому так відбувається?В результаті багаторічних досліджень корпорації OMRON було встановлене наступне, арітмія може впливати на результат, пов’язано це з тим що аритмії, насамперед миготливої, перша фаза тонів Короткова за якою визначається сістолічний фактично відсутня, як наслідок результат може бути значно завищєний, тобто при сістолічному тиску 130 мм.рт.ст. прилад визначає його як 150-160 мм.рт.ст. Під час досліджень корпорацією OMRON встановлено що 5 моментів арітмії та більше 100 відсотково вплинуть на достовірність результату. Якщо тонометр має систему регулювання швидкості стравлювання повітря, то це значно зменьшує вплив арітмії на отримання достовірного результату. Ця функція доступна у всіх без виключення автоматичних тонометрах OMRON вироблених після 2015 року. Напівавтоматичні тонометри не мають регульованої швидкості стравлювання повітря, тому ми не радимо використання напівавтоматами за наявності арітмії. За наявності такого захворювання як миготлива арітмія ми радимо підбирати прилад попередньо здійснивши кілька вимірів безпосередньо на користувачєві з таким захворюванням.Попереднє випробування приладу можна провести у будь якому з наших представництв. Пов’язано це з тим що за миготливої арітмії пульсова хвиля спотворена і це може завадити електроному приладу визначити пульс та тиск як такий.
НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ САМОСТІЙНОМУ ВИБОРІ ТОНОМЕТРУ?
При виборі тонометра треба звірнути увагу на наступне. По перше треба підібрати розмір манжети на окружність плеча. Ми радимо обирати прилади з універсальною манжетою розміром 22-42 см оскільки така манжета підійде 99% користувачів і помилитися з розміром фактично не можливо. Якщо плече невелике, сухе то можна зупинитися на манжеті 22-32 см. При виборі манжети треба враховувати розмір плеча всіх користувачів тонометра( зазвичай тонометр один, користувачів декілька). Для людей похилого віку ми не радимо обирати напівавтоматичний тонометр оскільки тиск в манжеті в цих моделях треба створювати доволі швидко, за 5 секунд. Користувачі похилого віку нажаль вже не в змозі створити тиск настільки швидко оскільки мілка моторика не така як у молодої людини. При виборі автоматичного тонометра ми радимо обирати прилад з блоком живлення, оскільки якісних батарейок вистачить максимум на пів року за регулярного використання. Блок живлення позбавляє вас від постійного придбання батарейок.
ЧИ МАЄ ЯКІСЬ ОБМЕЖЕННЯ ПРИЛАД НА ЗАП`ЯСТОК.
Прилади на зап’ясток не підходять для користувачів які мають захворювання судин. Визначити підходить прилад на зап’ясток чи ні можна самостійно. Необхідно дотримуючись ПРАВИЛ ВИМІРЮВАННЯ ТИСКУ, провести порівняльні вимірювання. Після 10 хвилинного відпочинку, зробити кожним з тонометрів три виміри, чергуючи прилади між собою. Інтервал між вимірами 30 секунд. Важливо! Для виміру тиску напівавтоматичним тонометром потрібно дві людини - той, хто проводить вимірювання тиску, той, кому вимірюють тиск. Після чого вирахувати середнє значення для кожного з тонометрів та порівняти результати. Це так звана метода звірення. Якщо ріізниця між тонометрами не перевищує 10 мм.рт.ст. то прилад на зап'ясток можна використовувати, якщо різниця перевищює 10 мм.рт.ст. то ми не радимо використовувати прилад на зап'ясток.
ЧИ МАЄ ЗНАЧЕННЯ ЯКИЙ ТОНОМЕТР ОБРАТИ, МЕХАНІЧНИЙ ЧИ ЕЛЕКТРОННИЙ.
Механічний тонометр призначений для використання виключно медичним персоналом який пройшов навчання користування механічним тонометром. Пересічний користувач який не проходив навчання, не в змозі достовірно визначити тиск механічним тонометром. Якщо Ви налаштовані використовувати механічний тонометр , будь ласка, ознайомтесь з правилами використання механічного тонометра. Правила роботи з механічним тонометром. Сістолічний тиск визначається за першою фазою тонів Короткова(це не перший удар який ми чуємо, це перший удар впевненої серії ударів пульсової хвилі). Діастолічний тиск визначається за 5 фазою тонів Короткова(останій удар який ми чуємо). Безпосередньо вимірювання. Важливо щоб тиск у манжеті не перевищював ваш реальний тиск більше ніж на 30-40 мм.рт.ст. 1) Пацієнт знаходиться в стані спокою 10 хв. 2) Провадимо вимір, накачуємо у манжету 170-200 мм.рт.ст. Визначаємо тиск, наприклад 140/90.3)За дві хвилини провадимо другій вимір враховуючи попередні результат, тобто накачуємо 140+30, до 170 мм.рт.ст. Отримуємо результат 127/80. 3) За дві хвилини провадимо третій вимір, накачуємо 127+30, приблизно 160 мм.рт.ст. Отримуємо результат 125/75. 4) З двох останіх результатів вираховуємо середній результат, що і є нашим реальним тиском. Важливо!Якщо різниця між двома останіми результатами склала більше 5 мм.рт.ст. Провадимо ще один вимір, і так до тих пір поки різниця не складе меньше 5 мм.рт.ст. і тільки після цього вираховуємо середні результат з двох останіх вимірів.
ЧИ ВИЗНАЧАЮТЬ ТОНОМЕТРИ OMRON АРИТМІЮ.
Всі тонометри OMRONвизначають наявність аритмії. Всі тонометри OMRON мають окремий індикатор аритмії який виводиться на дісплей приладу з результатом вимірювання, окрім моделей S1,М1(Hem4030) та M2Eco(Hem 7120), які такого індикатору не мають. Якщо в момент вимірювання було від двох до 5 моментів нерівномірного серцебиття, то виводиться індикатор аритмії. Якщо було більше 5 моментів нерівномірного серцебиття, то замість сістолічного тиску виводиться літера Е. Індикатор арітмії не є показником навності такого захворювання як аритмія, а слугує виключно сигналом, за регулярного відображення на тонометрі, для звернення до лікаря кардіолога, який і визначить наявність або відсутність такого захворювання як аритмія.
Ми не радимо використовувати ліки Українського виробника «Юрія Фарм» оскільки виникли питання що до сумісності цих ліків з небулайзерами виготовленими не компанією «Юрія Фарм».
ПРИЛАД НЕ РОЗПИЛЮЄ ЛІКИ.
Ретельно промити небулайзерну камеру, залити звичайної води та перевірити працездатність. Якщо розпилення відновилося то небулайзерна камера була забруднена. Небулайзерну камеру ретельно промивати після кожного використання. Суворо заборонено намагатися чистити небулайзерну камеру механічно, або проштрикати будь які частини, отвори в камері! Якщо камера зазнала механічного втручання то вона не підлягає ремонту, ії треба замінити на нову. У інших випадках зверніться будь ласка до нашого сервісного центру.
ЗМІНИВСЯ ЗВУК РОБОТИ КОМПРЕСОРА.
Припинити використання приладу, звернутися до сервісного центру.
НЕБУЛАЙЗЕР З ТЕХНОЛОГІЄЮ MESH ПРИПИНИВ УТВОРЮВАТИ АЕРОЗОЛЬ
Залийте у резевуар для ліків звичайної води. Ввімкніть прилад.Спостерігайте за сіточкою MESH, вона повинна бути чистою, на ії поверхні не повинно бути рідини. Якщо на сіточку проступає рідина то потрібно ретелно промити проточною теплою водой резервуар для ліків, сіточку MESH. Якщо рідина не проступає, але аерозоль не утворюється, зверніться до представника OMRON.
ЩО ТАКЕ НЕБУЛАЙЗЕР І ДЛЯ ЧОГО ВІН ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ?
Небулайзер - це пристрої для перетворення рідкого лікарського препарату в аерозоль з заздалегідь відомими якістю (розміром частинок) і очикуваним лікувальним ефектом.
Всі небулайзери OMRON сертифіковані відповідно до Європейського стандарту для небулайзера EN 13544-1.
Небулайзер OMRON - надійний інструмент в боротьбі із захворюваннями органів дихання в будь-яких ситуаціях: в лікарні, вдома, на роботі, в машині або на відпочинку.
Небулайзерна терапія найбільш часто використовується при таких захворюваннях: синусит, ларенгіт, бронхіт, сезонна алергія, бронхіальна астма, ХОЗЛ (хронічна обструктивна хвороба легень), муковісцидоз, бронхіт, помилковий круп у дітей, бронхоектатична хвороба, бронхіоліт, альвеоліт, легенева гіпертензія, туберкульоз і ін.
ЧОМУ В НЕБУЛАЙЗЕРІ ЗАБОРОНЕНО ВИКОРИСТОВУВАТИ НАСТОЇ ТРАВ ТА ЕФІРНІ МАСЛА?
На відміну від звичайних парових інгаляторів, небулайзер створює аерозоль з певним розміром частинок, які проникають в найдрібніші відділи дихальних шляхів. Проникнення в ці відділи будь-яких масел (в т.ч. і ефірних) небезпечно закупоркою бронхів і розвитком, так званих масляних пневмоній (запалення легенів!).
Крім того, не слід забувати, що різні "натуральні" засоби (настої, настоянки, відвари рослин), є найсильнішими алергенами, потрапляння яких в бронхи може викликати важкі алергічні реакції, у найгірших випадках до анафілактичного шоку.
ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ УЛЬТРАЗВУКОВІ ІНГАЛЯТОРИ ВІД КОМПРЕСОРНИХ?
Ультразвукові і компресорні небулайзери (інгалятори) відрізняються один від одного принципом формування аерозолю: ультразвукові небулайзери використовують для цього енергію високочастотних коливань п’єзоелемнту, а компресорні так званий ефект Вентурі, коли за рахунок потіка повітря утворюється розрядження виході форсунки небулайзерної камери.Головне перевага компресорних небулайзерів - їх універсальність, тобто вони можуть розпорошувати практично будь-які розчини. При цьому недоліком можна назвати певний шум, викликаний роботою компресора.
Ультразвукові інгалятори практично безшумні і можуть бути дуже компактними і легкими. Основний мінус цих небулайзерів - вони не дозволяють інгалювати гормональні препарати та антибіотики, оскільки ультразвукові коливання руйнують структуру препарату.
НАВІЩО ПОТРІБНІ ФІЛЬТРИ ДЛЯ НЕБУЛАЙЗЕРА?
Повітряні фільтри призначені для очищення повітря, що нагнітається небулайзером. Прилад без встановленого фільтра використовувати заборонено. Відсутність фільтру призводить до потрапляння в аерозольну хмаринку пилу та т.п., призводить до підвищеного зношування помпи компресора. Якщо повітряний фільтр для небулайзера OMRON змінив колір або використовувався в середньому понад 60 днів, його слід замінити новим
ЩО ТАКЕ МЕШ ТЕХНОЛОГІЯ ТА УЛЬТРАЗВУК?
Ультразвуковий небулайзер утворює аерозоль, впливаючи на рідину ультразвуковими коливаннями (~ 2000-3000 кГц), які генеруються п'єзоелементом. Основний мінус цих небулайзерів - вони не дозволяють інгалювати гормональні препарати та антибіотики, оскільки ультразвукові коливання такої частоти руйнують структуру цих препаратів.
В меш небулайзере використовуються ультразвукові коливання набагато меншою частоти (180 кГц), яка дозволяє використовувати в такому небулайзере будь-які ліки, дозволені для інгаляцій, в тому числі гормональні препарати і антибіотики. При цьому коливання просувають і потім «продавлюють» ліки через сітку-мембрану (mesh), утворюючи дрібнодисперсний аерозоль високої якості. Меш небулайзери об'єднують в собі плюси компресорних і ультразвукових небулайзерів - вони безшумні, портативні і дозволяють використовувати будь-які препарати, дозволені для інгаляцій.
ЧИ Є СПЕЦІАЛЬНІ ІНГАЛЯТОРИ ДЛЯ НОСА?
В асортименті небулайзерів OMRON є небулайзери, які допоможуть при лікуванні верхніх дихальних шляхів та безпосередньо для носа: - Модель DuoBaby (NE-C301-E) - новий рівень лікування для самих маленьких.
Тепер інгаляція стала ще ефективніше! Цей прилад був розроблений у співпраці з пульмонологами з метою поліпшення лікування астми, хронічного бронхіту, алергії, закладеності носа і інших порушень і патологічних станів дихальної системи. Унікальний дитячий компресорний небулайзер OMRON DuoBaby з назальним аспіратором - це рівень лікування 2в1:
1) видалення слизу з носової порожнини для полегшення дихання за допомогою назального аспіратора, що працює на основі ефекту Вентурі. Насос компресора генерує стиснене повітря, якие проходить через звуження і завдяки ефекту Вентурі створює вакуум, що забезпечує всмоктування слизу в дренажну камеру, в наслідок чого підвищується ефективність проведення інгаляційної процедури.
2) Унікальна небулайзерная камера зі змінними верхніми частинами. Залежно від обраної верхній частині небулайзерної камери, можна створити аерозоль з характеристиками, що дозволяють отримати максимальне проникнення лікарського засобу у відділ дихальних шляхів, для яких призначено лікування. Верхня частина 1 (зеленого кольору) призначена для проведення інгаляції при захворюваннях верхніх дихальних шляхів, таких як риніт, синусит, фарингіт, тонзиліт і ларингіт, розмір часток (ММАД) становить приблизно 9 мкм.
Верхня частина 2 (синього кольору) призначена для проведення інгаляції при захворюваннях нижніх дихальних шляхів, таких як астма, бронхіт, бронхіоліт, бронхопневмонія та інше, розмір часток (ММАД) становить приблизно 4 мкм.
Небулайзер оснащений зручним відділенням для зберігання комплектуючих - тепер нічого не загубиться!
- С 102 TOTAL - небулайзер та назальний душ. Назальний душ ефективно допомогає боротися з нежиттю, завдяки великому розміру часток у аерозольній хмаринці, зволожує носоглотку, очищює порожнину носу, знімає закупорку носу, очищює носові пазухи, допомагає зняти симптоми таких станів, як простуда, алергічний риніт або синусит. Дуже ефективний при гострих та хронічних синуситах та гайморитах.
- A3 Complete - при будь-якій патології органів дихання OMRON A3 Complete з регулюванням розміру часток доставить лікарський препарат безпосередньо до місця патологічного процесу (верхні дихальны шляхи, нижній відділ верхніх дихальних шляхів, нижні відділи дихальних шляхів). Зміна розміру часток в аерозолі дозволяє швидко і ефективно доставити ліки в відділи легень і дихальних шляхів, уражені запаленням або іншим патологічним процесом.
3 режима ингаляції: швидкий лікувальний ефект від верхніх до нижніх дихальних шляхів
Положення кільця 1 - Верхні дихальні шляхи- розмір часток складає від + 7,5мкм, швидкість розпилення становить близько 0,7 мл/ мин.
Для інгаляційної терапії риніта, синусіта, фарингіта, тонзиліта, ларингіта
Положення кільця 2 – Нижній відділ верхніх дихальних шляхів- розмір часток складає від 4,5-7,5 мкм, швидкість розпилення становить близько 0,5 мл/ мин.
Для інгаляційної терапії трахеїту та трахеобронхіту
Положення кільця 3 - нижні дихальні шляхи- розмір часток складає від 2-4,5 мкм, швидкість розпилення становить близько 0,3 мл/ мин.
Для інгаляційної терапії бронхіальної астми, ХОЗЛ, бронхіта, бронхіоліта, бронхоектазів, бронхопневмонії.
ЯКИЙ НЕБУЛАЙЗЕР ПІДІЙДЕ ДЛЯ НЕМОВЛЯТИ?
Для немовлят ідеально підходить меш небулайзер OMRON U100. Він безшумний, має камеру закритого типу, що дозволяє йому працювати під будь-яким кутом нахилу і проводити інгаляцію навіть дитині коли вона спить. Завдяки компактним розмірам і можливості роботи від батарейок (до 4 годин) його можна брати з собою в подорожі, на дачу і т.п. В основі даної технології лежить інноваційний принцип формування аерозолю, при якому рідка лікарська речовина проходять крізь металеву сітку-мембрану, яка містить близько 6000 круглих отворів, утворюючи мелкодисперстний аерозоль високої якості. На відміну від традиційних ультразвукових небулайзерів, осьові вібрації вбудованого п’єзоелемента дуже малі (117-180 кГц) і не руйнують структури високомолекулярних медикаментів. Клінічні дослідження продемонстрували можливість ефективного використання з різними лікарськими препаратами. При цьому він прекрасно послужить і дитині, і всі члени сім'ї також зможуть робити інгаляції з цим небулайзером.
Модель DuoBaby (NE-C301-E) – НЕБУЛАЙЗЕР ТА НАЗАЛЬНИЙ АСПІРАТОР
Новий рівень лікування для малечі.
Тепер інгаляція стала ще ефективніше! Цей прилад був розроблений у співпраці з пульмонологами з метою поліпшення лікування астми, хронічного бронхіту, алергії, закладеності носа і інших порушень і патологічних станів дихальної системи. Унікальний дитячий компресорний небулайзер OMRON DuoBaby з назальним аспіратором - це рівень лікування 2в1:
1) видалення слизу з носової порожнини для полегшення дихання за допомогою назального аспіратора, що працює на основі ефекту Вентурі. Насос компресора генерує стиснене повітря, яке проходить через звуження і завдяки ефекту Вентурі створює вакуум, що забезпечує всмоктування слизу в дренажну камеру, в наслідок чого підвищується ефективність проведення інгаляційної процедури.
2) Унікальна небулайзерная камера зі змінними верхніми частинами. Залежно від обраної верхній частині небулайзерної камери, можна створити аерозоль з характеристиками, що дозволяють отримати максимальне проникнення лікарського засобу у відділ дихальних шляхів, для яких призначено лікування.
Верхня частина 1 (зеленого кольору) призначена для проведення інгаляції при захворюваннях верхніх дихальних шляхів, таких як риніт, синусит, фарингіт, тонзиліт і ларингіт, розмір часток (ММАД) становить приблизно 9 мкм.
Верхня частина 2 (синього кольору) призначена для проведення інгаляції при захворюваннях нижніх дихальних шляхів, таких як астма, бронхіт, бронхіоліт, бронхопневмонія та інше, розмір часток (ММАД) становить приблизно 4 мкм.
Небулайзер оснащений зручним відділенням для зберігання комплектуючих - тепер нічого не загубиться!
Альтернативою може слугувати компресорний небулайзер для дітей OMRON С 801 Kids. Він має компактні розміри, легкий і досить тихий. У комплект входить маска для немовлят і дитячі аксесуари: жовтий ведмедик, яких можна кріпити з маскою на небулайзерну камеру.
ЩО ОЗНАЧАЄ TENS?
TENS (Transcutaneous electrical nerve stimulation) або по іншому ЧЕНС (Черезшкірна електронейростимуляція) –це вплив на нервові закінчення через шкіру за допомогою електричних імпульсів, які стимулюють інтенсивне скорочення м’язів. TENS клінічно доведений, ефективний, без медикаментозна метода лікування гострих і хронічних болів, викликаних різними причинами. Болезаспокійлива дія досягається шляхом стимуляції виділення ендорфіну, який зменьшує чутливість до болю, завдяки впливу на центральну нервову систему.
Позбавлення від болю:
1. Низькі частоти, в області накладених електродних пластин, стимулюють нервові закінчення, впливають на механізм утворення болю ('знижує' біль). Частота: 50 - 100Hz.
2. Електричні хвилі також стимулюють людський організм виробляти натуральні речовини, подібні до морфію (ендорфіни, «гормони щастя») Тривалий ефект (5 - 12 годин). Частота: 1 - 5 Hz.
В результаті больові відчуття знижуються.
3. Низькочастотні електромагнітні хвилі впливають на занімілу / втомлену область, м'язи розтягуються (розслаблюються) та скорочуються.
М'язи розслаблені: до них збільшується приплив оксігенірованої крові.
М'язи скорочуються: поліпшення метаболізму.
За допомогою такого процесу в м'язах поліпшується циркуляція крові.
ЯКІ ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ МАЮТЬ МІОСТИМУЛЯТОРИ?
Миостимулятор (електромассажер) призначений для зняття м'язового болю, оніміння, втоми. Ефект масажу досягається за рахунок стимулювання нервових закінчень електричними імпульсами за допомогою електродних пластин, прикладених до шкіри.
ЧИ Є ПРОТИПОКАЗАННЯ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ МІОСТИМУЛЯТОРІВ?
Прилад не можна використовувати одночасно з наступними медичними пристроями:
З трансплантованими медичними електронними пристроями, наприклад, електрокардіостимулятором.
З електронними пристроями системи життєзабезпечення, наприклад, респіраторами.
З медичними електронними пристроями, що прикріплюються до тіла, наприклад, електрокардіографом.
Використання даного приладу з іншим медичним електроустаткуванням може порушити роботу цього пристрою. Перед використанням даного приладу, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем:
- в період гострого захворювання;
- при наявності злоякісної пухлини;
- в період інфекційного захворювання;
- в період вагітності;
- при захворюванні серця;
- під час високої температури;
- при ненормальному артеріальному тиску;
- при порушенні чутливості шкіри або захворюваннях шкіри;
- якщо ви отримуєте інше лікування, особливо, якщо відчуваєте незвичайні відчуття.
Це може привести до несприятливих наслідків або погіршення здоров'я.
ЯКИМ ЧИНОМ МІОСТИМУЛЯТОРИ ПОЛЕГШУЮТЬ ГОСТРИЙ БІЛЬ?
Болезаспокійливу дію досягається шляхом придушення передачі болю по нервах і стимулювання виділення аутогенного ендорфіну, який зменшує чутливість до болю завдяки своїй дії на центральну нервову систему.
ЯК НАДОВГО ВИСТАЧАЄ ПЛАСТИН?
Приблизно 150 використань.
ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ПЛАСТИНАМИ ДЛЯ МИОСТИМУЛЯТОРА? ЧИ Є СЕКРЕТ, ЯК ЇХ ВІДНОВИТИ?
Що б пластини прослужили довго, необхідно, знежирити шкіру. При необхідності, якщо пластини втратили адгезивні здатність або сильно забруднені, можна промити їх під слабким струменем холодної води і висушити на повітрі.
ДЕ Я МОЖУ КУПИТИ НОВІ ПЛАСТИНИ?
Замовити, придбати пластини можна у вповноваженого представника OMRON в Україні, або у найблищому представництві OMRON.
ПРИЛАД НЕ ПРАВИЛЬНО ВИМІРЮЄ ВАГУ, ОДИН РАЗ ОДИН РЕЗУЛЬТАТ, ЧЕРЕЗ ДЕЯКИЙ ЧАС ІНШИЙ.
Ваш прилад , для правильного визначення ваги, повинен контактувати з поверхнею всіма чотирма датчиками(ніжки). Також враховуйте похибку яка не перевищює для всіх вагів OMRON один відсоток від вашої ваги плюс 100 грамів до цього результату.
ФАКТОРИ ЯКІ МАЮТЬ НЕГАТИВНО ВПЛИВАЮТЬ НА ТОЧНІСТЬ ВИМІРЮВАННЯ МОНІТОРАМИ СКЛАДУ ТІЛА OMRON.
• Регулярні заняття, з високими фізичними навантаженмями, атлетикою або бодібілдінгом
• Сауна, вологе середовищє
• Ванна або душ
• Велика кількість випитої рідини (почекати 1-2 години)
• Велика кількість їжі
• Вагітність або місячні.
ЯК ПРАЦЮЮТЬ МОНІТОРИ СКЛАДУ ТІЛА OMRON?
Монітори складу тіла працюють по технології вимірювання біоелектричного імпедансу.
Вимірюється електричний опір (імпеданс) людського організму, пропускаючи через нього слабкий електричний струм. Зважаючи, що жир містить менше води ніж м'язова тканина, на підставі виміряного опору можна зробити висновок про розподіл маси тіла.
ТЕРМОМЕТР ВИМІРЮЄ ТЕМПЕРАТУРУ НЕ ПРАВИЛЬНО.
Електроний термометр призначений для вимірювання температури ректально, орально, та аксілярно(під пахвою). В залежності від місця вимірювання змінюється час вимірювання. Ректальний спосіб найшвидчи та призначений для вимірювання температури у немовлят. Звуковий сигнал призначений виключно для вимірювання температури ректально. При вимірюванні температури аксилярно(під пахвою), звуковий сигнал ігнорується, час вимірювання складає 5-10 хв. В залежності від моделі термометра.
ЛОБНИЙ ТЕРМОМЕТР ВИМІРЮЄ ТЕМПЕРАТУРУ НЕ ПРАВИЛЬНО
Інфрачервоний термометр складний медичний прилад на роботу якого вплавають багато зовнішних чинників.Так, ми навчились вимірювати температуру тіла на відстані. Зараз технології не дозволяють ігнорувати всі чинники які впливають на точність вимірювання. Розглянемо що впливає на роботу інфрачервоного термометра.
1)Чому температура вимірюється виключно на чолі? Судини на чолі найменш схильнідо впливу зовнішньої температури, стан судин на чолі в більшій мірі залежить від стану організму. При зниженні температури судини звужуються, при підвищені температури судини розширюються.
2) Прилад та пацієнт повинні знаходитись в одному приміщені що найменьш пів години. Чому? Термометр працює наступним чином, він вимірює температуру шкіри на чолі, яка ніколи не буває 36.6. Припустимо температура шкіри на чолі 26 градусів, завдяки багаторічним дослідам корпорації OMRON Healthcare вирахувана формула за якою розраховується реальна температура тіла шляхом додавання вирахуваного корпорацією OMRON Healthcare значення.Навіщо дотримуватись цих пів години. Наведемо приклад. На вулиці +10 в приміщені +25. Корпус прилада отримав вплив зовнішнього середовища темперарою +25 градусів. Ваша шкіра отримала вплив зовнішнього середовища температурою +10 градусів. Термометр не на стільки розумний щоб врахувати ці різниці. Він просто вимірює температуру вашої шкіри чола та за формулою додає вирахуване значення виходячи з температури свого корпусу. Результат буде не вірний оскільки термометр та шкіра чола отримали вплив зовнішнього середовища різних температур. Коли прилад та пацієнт знаходяться в одному приміщені пів години, тоді і прилад і шкіра пацієнта отримають однаковий вплив, і тоді формула за якою вираховане додане значення працює правильно. Ще раз. Будь який безконтакний інфрочервоний термометр повинен отримати такий самий вплив зовнішнього середовища як і об`єкт вимірювання.
3)Шкіра лоба повинна бути сухою та чистою. Чому? Термометр вимірює температуру поверхні, і якщо щось є між шкірою та термометром то він виміряє температуру не шкіри, наприклад піт який супроводжує пацієнтов з підвищєною температурою. Витерти шкіру від поту не допоможе, шкіра повинна бути сухою. Цей недолік властивий всім інфрачервоним термометрам з дистанційним вимірюванням температури. За наявності поту прилад вимірює температуру саме рідини, рідина відбирає тепло від шкіри та розсіює його, тому температура поту нища за температуру шкіри. Інший приклад то тональний крем. Тут навпаки результати будуть завжди завищені тому що тональний крем не розсіює тепло, а навпаки екранує шкіру та утримує тепло яке виділяє шкіра.
4) В примішені не повинно бути протягів. Чому. Простий приклад, що ми робимо коли кава занадто гаряча?Правильно , ми дмухаємо на неї щоб розсіяти тепло яке вона виділяє. Теж заме відбувається коли в примішені є протяги, вони розсіюють тепло від шкіри та охолоджують їі.
5) Термометр не можна довго тримати у руках.Чому? Пригадуємо перший пункт. Термометр та пацієнт повинні отримати однаковий вплив зовнішнього середовища. Якщо ми тримаємо довго прилад в руках то нагріваємо корпус приладу,відповідно прилад отримує до впливу зовнішнього середовища вплив від темератури наших рук. 6) Інфрачервоні термометри чутливі до електромагнітного випромінювання побутової техніки.
ВУШНИЙ ТЕРМОМЕТР НЕ ПРАВИЛЬНО ВИМІРЮЄ ТЕМПЕРАТУРУ
До не правильних результатів призводить забруднений захісний ковпачьок. Ковпачьок замінюється після 1-3 використань. Використовувати прилад без захисного ковпачка суворо заборонено оскільки це призводить до пошкодження захисної сітка яка не передбачає заміни. Вушний термометр вимірює температуру барабаної перетинки, яка відображає фактично температуру головного мозку. Вушний канал не прямий, і до не правильних результатів призводить те що інфрачервоний елемент фіксує температуру не барабаної перетенки, а температуру шкіри вушного каналу. Для отримання достовірних результатів потрібно розпрямляти вушний канал, а саме у немовлят легенько, ледь ледь відтягнути вушко у бік потилиці. У дорослих потрібно як умога глибше вводити накінечник термометра у вушний канал, та трішки повернути корпус у бік обличча. Вушний канал повинен бути чистим, оскільки будь що між барабаною перетинкою та інфрачервоним елементом призведе до отримання недостовірних результатів.