OMRON Україна

Компанія "ІМПОРТМЕДСЕРВІС" є уповноваженим представником компанії OMRON Healthcare Co. Ltd. Японія на території України. Компанія OMRON Healthcare Co., Ltd Японія – це один із підрозділів OMRON Corporation, що спеціалізуються в медичній сфері. OMRON Healthcare Co., Ltd. Японія була заснована в 1966 році для розробки та впровадження, клінічно точного, інноваційного, професійного медобладнання для побутових потреб з використанням передових технологій.

Різні пристрої OMRON Японія вже зараз допомагають багатьом людям на всіх континентах у проведенні профілактичних заходів, а також контролю гіпертензії, ожиріння, лікуванні респіраторних хвороб, у тому числі і астми.

І все ж таки, донедавна для повноцінного проведення деяких процедур необхідною була присутність лікаря. Проте OMRON Японія – це інноваційна компанія. Багато процесів уже й так проходять «ОНЛАЙН». А завдяки Телемедицини став можливий збір та оформлення особистого портфоліо про стан здоров'я вашого тіла за допомогою приладів з OMRON CONNECT та передачі його в руки професіонала та багато іншого. І так, коли ваше тіло каже, ми допомагаємо його почути де б ви не були.

Компанія, заснована в Японії у 1933 році, розвивається з кожним роком. За цей час було запатентовано 4000 винаходів у галузі медобладнання, електроніки. Виробничі потужності розміщені не тільки на території Японії, але і в США, і в низці азіатських країн (В'єтнамі, Китаї),

У 2021 році кількість проданих тонометрів у всіх країнах світу перевищила 300 млн штук. Сьогодні продукція офіційно представлена у 120 країнах. З 1998 року OMRON з'явилися в Україні. Протягом 23 років ми допомагаємо населенню України отримувати клінічні точні дані про артельний тиск, займатися профілактикою, респіраторною, судинною, кардіологічною патологією, ожиріння, діабету, а також ефективно лікувати більшість хвороб та покращувати якість життя.

Популярність та надійність медобладнання залежить від основного принципу керівництва компанії – максимальну увагу необхідно приділити користувачеві медтехніки + повний контроль на виробництві. Роботизоване виробництво забезпечує 100% надійність та довговічність обладнання, адже від високої якості приладів залежить здоров'я споживача. З цієї причини всі електронні прилади OMRON заслуговують на повагу і світову популярність. Сьогодні понад 50% всіх світових продажів тонометрів АТ – це тонометри від OMRON.

З 2006 року у виготовленні медтехніки компанія OMRON не застосовує забруднюючі довкілля та небезпечні для людського організму матеріали.

OMRON Healthcare Японія – лідер у виробництві медобладнання для проведення профілактичних заходів та терапії патологій, спровокованих сучасним ритмом життя. Сьогодні все більше людей страждають на гіпертензію, діабет, ожиріння, астму, тому товари OMRON завжди на варті вашого здоров'я.

Вся представлена продукція цього бренду відповідає стандартам якості. Клінічна точність приладів підтверджує Європейська директива з медобладнання 93/42/ECC (MDD) – CE 0197, а також міжнародні медичні протоколи клінічного випробування – ESH, AAMI та ін.

Асортимент японського бренду складають – електронні автоматичні тонометри, монітори артеріального тиску, безконтактні інфрачервоні термометри (градусники), небулайзери (інгалятори), МСТ (монітори складу тіла), розумні смарт-ваги та інші медичні прилади для застосування у клінічних та домашніх умовах.

Всі прилади OMRON Healthcare мають гарантійне зобов'язання від виробника, і варто відзначити, що сервісне обслуговування приладів у період гарантії – безкоштовне.

Наша місія сьогодні – це дати можливість кожному мешканцю України користуватись лише високотехнологічним, точним медичним обладнанням OMRON.