1932
Друг засновника OMRON Казума Татеісі, Який працював c рентгенівськім апаратом, сказавши Йому: «Якби існував вісокоточная таймер для рентгенівської фотографии, здатно працювати точно зі швідкістю 1/20 секунди, це був би Величезне успіх». Натхнений зауваженням свого друга, пан Татеісі запропонував ідею використання захисних реле індукційного типу, над яким він працював на попередній посаді в Inoue Electric Manufacturing. Пану Татеісі знадобився місяць проб и помилок, щоб створити проект таймеру. У 1933 году він доставивши прототип в лікарню Ніссеї в Осаці, де він був випробувань та довів свою ефективність при роботі з необхідною швідкістю 1/20 секунди. Лікарня наполегливо рекомендувала таймер Dai Nippon X-ray Manufacturing Co., и пан Татеісі незабаром почав отрімуваті великі замовлення від компанії. Це стало початком прихильності OMRON «ставити перед собою завдання завжди робити краще» и першим етапом в історії інновацій. Окрім забезпечення фінансової бази компании, успіх пана Татеісі з рентгенівськім таймером визначили напрямок майбутніх технологічних розробок.
1933
Рентгенівський таймер
1935
Розробка універсального реле по мірі поступового зростання виробництва рентгенівськіх таймерів пан Татеісі розробив захисне реле індукційного типу для використання в силових розподільніх щитах на основі реле напруги, яке він вікорістовував для рентгенівських таймерів, та розширив канали продажів. У 1934 году тайфун Мурото вдарив по Японії. Ремонт, викликаний тайфуном, викликав сплеск попиту на захисні реле, що переконало пана Татеісі зробити ставку на майбутнє компанії
1943
Успішне виробництво прецізійніх перемікачів японського виробництва. У 1941 році Лабораторія аеронавтики Токійського університету звернулась до OMRON з проханям зайнятись виробництвом вісокоточного перемикача для власних потреб. Цей комутатор мав довговічність більш ніж100 000 операцій, что на той час було неймовірним терміном служби, з огляду на його невеликий розмір. Після довгих спроб та помилок OMRON нарешті вдосконалив прецізійний перемикач - перший у своєму роді в Японії. Ця відданість дослідженям та розробкам дозволили OMRON стати піонером у розробці компонентів управління.
1945
Післявоєнна реставрація. Виробництво перенесли в Кіото після того, як головний завод в Осаці був знищений пожежею під час Другої світової війни. Настільний прикурювач і довгоживучі сірники. Післявоєнне відродження з побутовими електроприладами. Поразка Японії у Другій світовій війні зруйнувало промислову інфраструктуру країни. Це призвело до скорочення замовлень на реле, основний продукт OMRON. У відповідь ми зосередили свої зусилля на розробці побутової техніки, такої як портативна глиняна піч, плойка для жінок і сірники тривалого горіння. Ці продукти дозволили OMRON почати нове життя після закінчення війни.
1948
Назва компанії змінилося на Tateisi Electronics Co.; Казума Татеісі приймає на себе роль президента.
1955
Перший рік автоматизації MIL-сумісний інспекційний центр У 1955 році OMRON почав розробку прецизійних перемикачів у відповідь на заклик про збільшення їх внутрішнього виробництва з боку Міністерства оборони Японії. Вимикачі повинні були відповідати американської військової специфікації MIL-Q-5923C. Взявши за основу специфікації MIL, OMRON створив унікальну структуру управління, що охоплює все, від досліджень і розробок до управління бізнесом. Оскільки OMRON побудував цей фундамент для свого бізнесу в області автоматизації в 1955 році, ми називаємо цей рік «Роком автоматизації».
1959
Створено девіз компанії і торгова марка "OMRON".
1960
Розробка «перемикача мрії» У міру поширення автоматизації по всій Японії зріс попит на високопродуктивні прецизійні перемикачі, здатні витримувати понад 100 мільйонів циклів. Г-н Татеісі вважав, що цього можна досягти тільки шляхом створення перемикача з безконтактної (твердотільної) конфігурацією, і запропонував своїм інженерам розробити такий перемикач. Команда з семи молодих дослідників, названі колегами «Сім самураїв», в кінцевому підсумку досягла успіху. Назване «перемикачем мрії», це нове відкриття було представлено на міжнародній торговому ярмарку в Осаці в 1960 році. Воно отримало позитивний відгук, прискоривши впровадження електроніки в пристрої автоматизації. Будівництво Центральної науково-дослідної лабораторії в Наґаока-Кьо, Кіото, в 1960 році, центр обійшовся OMRON у 280 мільйонів ієн, що в чотири рази перевищувало суму капіталу, який належав компанії в той час. Ці активні інвестиції в дослідження і розробки підтримали зростання OMRON. Після будівництва Центральної лабораторії досліджень і розробок було розроблено 731 нова модель продукції, в тому числі 319 виробів, пов'язаних з напівпровідниками. Це більш ніж в два рази перевищує кількість нових продуктів, представлених в попередні п'ять років. Ці прогресивні інвестиції в дослідження і розробки допомогли нам завоювати репутацію технологічного лідера.
1964
Розроблено перший в світі автоматичний сигнал світлофора.
1967
Розроблено перший в світі безпілотний залізничний вокзал.
1968
OMRON Tateisi Electronics Co. заснована як офіційне англійська назва компанії.
1969
Випущений найменший в світі настільний електронний калькулятор CALCULET-1200.
1971
Розроблено перший в світі автоматичний банкомат.
1972
OMRON Taiyo Electronics Co., перший в Японії завод для працівників з обмеженими можливостями, створений спільно з Japan Sun Industries.
1983
Електронний термометр "Кен-на-Кун" надходить у продаж.
1986
Завод Ayabe заснований в Ayabe, Кіото.
1987
Розроблено перший в світі надшвидкісний нечіткий логічний контролер.
1988
Європейський регіональний центр управління створений в Нідерландах (OMRON Europe B.V.)
В Сінгапурі створено регіональний центр управління Азіатсько-Тихоокеанським регіоном (OMRON Asia Pacific Pte. Ltd.)
1989
Північноамериканський регіональний центр управління створений в США (OMRON Management Center of America, Inc.)
1990
Назва компанії змінено на корпорацію OMRON.
1991
Розроблено потокова система контролю.
1994
Регіональний центр управління Великого Китаю створений в Пекіні, Китай (OMRON (China) Co., Ltd.)
Досягнуто повна відмова від ХФУ (фреону).
1995
Розроблено систему дистанційного оповіщення для автомобілів.
1996
Розроблено систему контролю припою "VT-WIN".
1998
Розроблено машина, здатна розпізнавати підроблені купюри в різних валютах.
1999
Створена внутрішня система компанії для розподілу контролю за управлінням і бізнес-процесами. Фабрика Місіма досягає нульових викидів.
2002
Статус регіонального центру управління Великого Китаю підвищено до регіонального головного офісу для сприяння розширенню бізнесу в Китаї.
2003
Глобальний науково-дослідний центр "Інноваційний центр Кейханна" створений в Сорак-гун, Кіото.
Йошио Татеісі стає головою, Хісао Сакута призначається президентом і генеральним директором.
2004
Розроблено технологію розпізнавання обличь для мобільних телефонів.
2006
Принципи OMRON встановлені.
Глобальний центр розробки / виробництва пристроїв управління починає свою діяльність в Шанхаї, Китай.
2007
OMRON прискорює розвиток бізнесу в сфері безпеки (системи автоматичного захисту без участі людини).
Новий науково-дослідний центр відкритий в Китаї.
Технологія зондування 3D-зображень OMRON використовується на практиці завдяки першому в світі тривимірному сенсора Vision.
2009
Запущена система візуалізації CO2 «Ene-Brain», перша в світі система, здатна автоматично аналізувати області потенційного енергозбереження на основі знань експерта-консультанта.
2010
Запущено веб-сервіс управління здоров'ям WellnessLink.
2011
OMRON Group розробила нову довгострокову стратегію на десятиліття до 2020 року, яка називається «Value Generation 2020» або «VG2020».
Випущена серія комплексних контролерів автоматизації обладнання, Sysmac NJ. Технологічні центри автоматизації, створені в Японії (серпень) і Китаї (вересень), забезпечують підтримку автоматизації замовникам.
2012
Центр управління OMRON в Індії створений в Гургаоне, штат Хар'яна.
Центр управління OMRON в Латинській Америці створений в Сан-Паулу, Бразилія.
Корпорація OMRON Японія, оголосила про розробку нової технології, що може розпізнавати сім різних емоцій за виразом обличчя у реальний час.
2013
OMRON святкує 80-ту річницю.
OMRON анонсує вихід нової системи камер FH-Series.
OMRON жертвує JPY 10 мільйонів жертвам тайфуну Haiyan на Філіппінах.
2014
Перша демонстрація Пінг-Понг робота на виставці сучасних технологій CEATEC JAPAN 2014, на якій отримує нагороду Гран-прі інновації.
Розробники з OMRON виклали у Google Play додаток з клавіатурами для 17-ти різних мов.
Відкриття п’ятого центра автоматизації (АТС) в Індії, Мумбаї.
2015
OMRON випускає найшвидший контролер для промислової машинної автоматизації – NX701.
Датчик мережевої камери "Human Vision Component Kazoku Mesen (HVC-C2W)" отримає дві нагороди: "CEATEC AWARD 2015" та "INNOVATION AWARDS".
OMRON жертвує JPY 2 млн. на допомогу постраждалим від землетрусу у Непалі.
2016
OMRON розробив перший у світі бортовий датчик для визначення концентрації водія.
OMRON запускає виробництво покоління нових індустріальних роботів у 39-ти державах світу.
У Пінг-Понг робота, що символізує широкі технологічні можливості компанії OMRON, з’являється ім’я – "FORPHEUS".
2017
OMRON відкриває регіональний офіс у південній Кореї.
Новий центр автоматизації відкривається у Сингапурі.
2018
OMRON жертвує JPY 10 млн. на відновлення після потопу на заході Японії.
OMRON представляє першу у світі розумну камеру з різнокольоровим світлом та візуальним сенсором на 12 МгПик – FHV7-series.
OMRON представляє першу у світі індустріальну машину з 2D просторовим та візуальним інспектором.
2019
OMRON та Square Enix починають сумісний проект (Штучний Інтелект для мотивації людини). Планується використання "Forpheus" оснащеним сумісно спроектованою технологією.
OMRON масово запускає виробництво мобільних роботів LD-250 з можливістю транспортування до 250 кг, а також є першою моделлю мобільних роботів в індустрії, де можна контролювати одночасно декілька різних роботів через одну систему.
OMRON отримує нагороду від EcoVadis золотого рейтингу за стійкість бізнесу.
OMRON PRECISION TECHNOLOGY Co., Ltd. виходить з «Backlight» бізнесу через непередбачувані зміни ринку.
.
2020
OMRON приєднуються до "Nokia Local 5G Technology Partnership" з метою прискорення розвитку 5G рішення для виробничих підприємств та подальшого розвитку індустрії.
OMRON уперше визначаються платиновим рейтингом від EcoVadis за стійкість бізнесу.
OMRON відкриває новий центр атоматизації у Токіо з доступом для клієнтів на перший поверх.
2021
OMRON отримує нагороду Топ 100 світових інноваторів п’ятий рік поспіль та ще раз відзначена як одна з найбільш інноваційних компаній світу.
OMRON входить до індексу стійкості Dow Jones п’ятий рік поспіль.
OMRON інвестує у Тайванську компанію – Techman Robot Inc.