Класичні Монітори артеріального тиску


 • aru
 • omron-m2-7121alru-0044
 • hem-7121-0046
 • hem-7121aru-004
 • hem-7121aru-005

Тонометр автоматичний з манжетою на плече OMRON M2 Basic
(НЕM-7121-ARU)

Модель з адаптером

Рекомендована роздрібна ціна

1572,00 грн.

Купити у офіційного дилера

Класичні Монітори артеріального тиску- прилади для вимірювання тиску з рядом додаткових функцій, яким віддають перевагу мільйони користувачів. Саме Сімейство Моніторів М2 OMRON, з системою Intellisense, яка забезпечує два обчислення за один цикл вимірювання, здобуло максимальну лояльність споживачів, тому вже 7-й рік поспіль приводить OMRON до перемоги у всеукраїнському конкурсі Українська Народна Премія.

Монітор артеріального тиску OMRON M2 Basic - прилад за доступною ціною, яким легко і комфортно контролювати артеріальний тиск у домашніх умовах. OMRON M2 Basic відповідає всім вимогам: точність, простота використання, якість.

Особливості монітору артеріального тиску:

 • Технологія інтелектуального управління Intellisense управляє процесом вимірювання подібно до лікаря, враховуючи індивідуальні особливості кожного користувача, що дозволяє провести вимірювання максимально комфортно і швидко. Прилад вимірює артеріальний тиск двічі під час одного виміру (коли повітря нагнітається в манжету і коли виходить з неї), що є запорукою беззастережної точності навіть при порушеннях ритму серця (аритмії).
 • Графічний індикатор рівня артеріального тиску (АТ) в мониторах артеріального тиску OMRON інформує користувача про стан АТ, щодо норм міжнародних протоколів BHS і стандартів ВООЗ. Монітори OMRON орієнтуються не на норми тиску в кабінеті лікаря (140/90), а на критерії, призначені для домашніх вимірювань (135/85). Значення, отримані в домашніх умовах, як правило, нижчі за ті, що отримані в кабінеті лікаря (через відсутність ефекту «білого халата»).
 • Пам'ять на 30 вимірювань. Артеріальний тиск змінюється протягом доби. OMRON оснастив монітори артеріального тиску пам'яттю достатнього обсягу. Дані зберігаються у відповідній комірці пам'яті в зворотному порядку.
 • Віялоподібна манжета 22-32 см. Точність вимірювання на 35% залежить від якості манжети і від того, чи відповідає вона розміру руки (плеча). Віялоподібна манжета - це манжета, форма якої нагадує віяло. Людська рука має конічну форму (довжина кола верхньої частини плеча більша, ніж нижня). Коли використовується звичайна манжета, біля ліктя неминуче утвориться порожній простір, а у верхній частині плеча манжета щільно прилягає до руки. При подачі повітря в манжету тиск розподіляється нерівномірно, і артерія пережимається не в повному обсязі. Для отримання точних результатів необхідно, щоб ділянку артерії, яку перетискає манжета, була повністю перекрита. Для досягнення цієї мети OMRON використовує манжету особливої ​​віялоподібної форми , яка забезпечує рівномірний розподіл тиску на всій ділянці артерії, що знаходиться під манжетою. Це є запорукою точного результату і зводить до мінімуму больові відчуття від здавлювання руки манжетою.
 • Є можливість приєднати дитячу манжету 17-22 см.
 • Індикатор аритмії. Якщо під час вимірювання виявлена ​​нерегулярність серцебиття, але результат достовірний, він виводиться на екран разом з індикатором аритмії.
 • Завдяки наявності адаптера мережі в комплекті, можна не турбуватися про заміну елементів живлення, а робити виміри безпосередньо від мережі.

Гарантія 5 років

В  комплекті: електронний блок, манжета віялоподібна 22-32 см, адаптер змінного струму, керівництво по експлуатації, чохол для зберігання, комплект елементів живлення, гарантійний талон.

Тип вимірювання тиску: Автоматичний  

Зона вимірювання тиску: Плече    

Діапазон вимірювання артеріального тиску: 0-299 мм рт. ст. 

Точність вимірювання артеріального тиску: +-  3 мм рт. ст. 

Діапазон вимірювання пульсу: 40-180 ударів/хв 

Точність вимірювання пульсу: +- 5 % від значення 

Кількість комірок пам’яті: 30

Індикація аритмії:   Є          

Визначення середнього значення тиску:   Немає

Звуковий сигнал: Немає     

Джерело живлення: 4 елементи живлення типу «АА» 1,5 В 

Адаптер змінного струму в комплекті: Є         

Габарити (ШхВхД):

 • Прилад: 103 мм х80 мм х129 мм
 • Манжета: 145 мм х 466 мм

Вага:

 • Електронний блок: 255 г (без елементів живлення)
 • Манжета: 130 г

Колір: Білий

Особливості :

 • Технологія Intellisense
 • Віялоподібна Манжета (Fan-Shaped)
 • Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ)

Розмір манжети: 22-32 см 

Комплектація: Електронний блок, манжета 22-32 см, комплект елементів живлення, чохол для зберігання, адаптер змінного струму,  інструкція з експлуатації, гарантійний талон 

Класифікація за нормами ВООЗ: Є

Гарантія:

 • 60 місяців на прилад
 • 12 місяців на манжету

Схожі моделі

rs1-6160-0015

Тонометр автоматичний з манжетою на зап'ясті OMRON RS1
(НЕМ-6160-E)

rs2-6161-001-15

Тонометр автоматичний з манжетою на зап'ясті OMRON RS2
(НЕМ-6161-E)

JPN500-15

Тонометр автоматичний з манжетою на плече OMRON JPN 500
(НЕM-7123-АP3)

omron-jpn600-0015

Тонометр автоматичний з манжетою на плече OMRON JPN 600
(НЕM-7131-АP3)

omron-m2classic-15

Тонометр автоматичний з манжетою на плече OMRON M2 Classic
(НЕM-7122-АLRU)

omron-m2basic7121alru-015

Тонометр автоматичний з манжетою на плече OMRON M2 Basic
(НЕM-7121-АLRU)

omron-m2basic-ru-15

Тонометр автоматичний з манжетою на плече OMRON M2 Basic
(НЕM-7121-RU)

m2basic-aru-0015

Тонометр автоматичний з манжетою на плече OMRON M2 Basic
(НЕM-7121-ARU)