Інноваційні Монітори артеріального тиску


 • omron-m7it-1
 • M7-Intelli-IT-002
 • ime-omron-m7-006
 • M7-Intelli-IT-003
 • M7-Intelli-IT-004
 • ime-omron-m7-008
 • ime-omron-m7-007
 • ime-omron-m7-005

Тонометр автоматичний з манжетою на плече OMRON M7 Intelli IT
(HEM-7361T-EBK)

Кращий серед кращих

Рекомендована роздрібна ціна

4165,00 грн.

Купити у офіційного дилера

Вимірювання артеріального тиску є дуже важливим аспектом довготривалого життя, особливо для людей з гіпертонією. Адже саме гіпертонія є однією з провідних причин передчасної смерті в усьому світі.

Одним з найкращих методів для контролю за гіпертонією є регулярний моніторинг тиску вдома за допомогою одного з найкращих та найсучасніший моніторів АТ OMRON M7 Intelli IT, який  вимірює з точністю, як в кабінеті лікаря.

Завдяки мобільному додатку OMRON Connect, М7 Intelli IT   може синхронізуватися з Вашим смартфоном, через  Bluetooth. Це дозволить Вам без проблем керувати даними артеріального тиску: зберігати, спостерігати за динамікою та пересилати дані, наприклад своєму лікарю, електронною поштою або за допомогою месенджеру.

Усе найкраще – тепер в одному приладі:

 1. Унікальна система інтелектуального управління Intelli sense,.
 2. Функція миготіння передсердь (AFib)  - визначає  ймовірність миготіння передсердь з точністю до 94,2%.  Це дозволить уникнути або попередити утворення тромбів, інфарктів та інших серцево-судинних  ускладнень.
 3. Унікальна манжета Intelli Wrap - 360° точності, забезпечує точні результати у будь-якому положенні навколо руки.
 4. Синхронізація з мобільним телефоном через додаток OMRON Conne Ваш щоденник вимірювань тепер у Вашому дивайсі!

Монітор артеріального тиску OMRON M7 Intelli IT  має наступні особливості:

 • OMRON CONNECT. Можливість підключення до мобільного телефону через додаток OMRON CONNECT. Ваш щоденник вимірювань тепер у вашому мобільному телефоні! Через додаток OMRON CONNECT, яке можна безкоштовно завантажити для Android (Play Market) і iOS (App Store) ви можете переносити і зберігати свої показники АТ прямо на Ваш мобільний телефон.
 • Технологія інтелектуального управління Intellisense управляє процесом вимірювання подібно до лікаря, враховуючи індивідуальні особливості кожного користувача, що дозволяє провести вимірювання максимально комфортно і швидко. Прилад вимірює артеріальний тиск двічі під час одного виміру (коли повітря накачується в манжету і коли виходить з неї), що є запорукою беззастережної точності навіть при порушеннях ритму серця (аритмії). Завдяки технології Intelli sense, виключені больові відчуття від перекачування манжети.
 • В ході останніх досліджень було виявлено, що кожна третя людина у світі, що вимірює тиск, робить помилку при накладенні манжети і, як наслідок, отримує некоректний результат. OMRON усунув цю проблему. У новій унікальній манжеті Intelli Wrap 360° точності чутлива зона  розташована по всьому колу манжети, що дозволяє проводити вимірювання незалежно від місця її накладення на плечі.
 • Унікальна манжета Intelli Wrap 3600 точності - це:
 1. велика площа вимірювання (360 градусів) - немає «сліпої зони» для вимірювання, вимір проводиться по всій поверхні плеча. Камера охоплює всю руку, це дозволяє виконати вимір з високою точністю, навіть якщо ви наклали манжету так, що маркування артерії не повністю збігається з місцем розташування артерії.
 2. щільний каркас манжети дозволяє з легкістю накласти її одним рухом і виключає дискомфорт від здавлювання руки під час вимірювання.
 3. завдяки універсальному розміром манжета підходить користувачам різної комплекції з обхватом руки від 22 до 42 см.
 • Індикатор аритмії. Якщо під час вимірювання виявлена нерегулярність серцебиття, але результат достовірний, він виводиться на екран разом з індикатором аритмії.
 • Вимірювання в режимі миготіння передсердь ( МП). В режимі МП автоматично виконується 3 послідовні вимірювання з 30-секундним інтервалом, після чого відображається середнє значення. У випадку ймовірності МП відображається «Індикатор миготіння передсердь».
 • Індикатор миготіння передсердь ( МП) - визначає ймовірність миготіння передсердь з точністю до 94,2% ( з чутливістю 95,5% та специфічність 93,8%), як це продемонстровано в дослідженні з одним відведенням ЕКГ в якості контрольного вимірювання.
 • Миготіння передсердь ( МП)- представляє собою хаотичні сердечні скорочення або нерегулярне серцебиття ( аритмія), які здатні викликати утворення тромбів, порушення мозкового кровотоку, сердечну недостатність та інші серцево-судинні ускладнення.
 • Функція індикатора миготіння передсердь- визначає ймовірність МП тільки  при трикратному вимірі.
 • Індикатор підвищеного тиску. З'являється, якщо систолічний АТ становить 135 мм рт. ст. і вище та / або діастолічний АТ становить 85 мм рт. ст. і вище.
 • Індикатор руху. Для отримання коректного результату вимірювання, необхідно перебувати в стані спокою і не здійснювати будь-яких рухів. Даний індикатор чутливий до рухів під час вимірювання, і при їх наявності сигналізує про те, що вимір слід повторити, для отримання більш точного результату.
 • Пам'ять на 100 вимірювань з реєстрацією дати і часу на двох користувачів + гостьовий режим. Артеріальний тиск змінюється протягом доби. OMRON оснастив свої монітори не тільки пам'яттю достатнього обсягу, а й обов'язковою функцією реєстрації дати і часу кожного виміру. Модель призначена для моніторингу артеріального тиску двома користувачами. Дані зберігаються в двох окремих осередках. І кожен в будь-який момент може переглянути саме свої показники артеріального тиску. Екран поділений на дві частини. Права частина екрану показує показники, які отримані після вимірювання. Ліва частина екрану показує показники попереднього вимірювання.
 • Гостьовий режим використовується для одиничного вимірювання артеріального тиску у іншої особи. У гостьовому режимі результати вимірів не зберігаються в пам'яті.
 • Функція усереднення 3-х вимірів за останні 10 хвилин. Рівень АТ ніколи не буває однаковим. Для отримання об'єктивної величини АТ лікарі рекомендують брати середнє значення 3 послідовних вимірювань, проведених з інтервалами в 2-3 хвилини. Сучасні моделі моныторів OMRON мають автоматичну функцію розрахунку середнього значення тиску і пульсу на підставі результатів 3 останніх вимірювань за 10 хвилин.
 • Індикатор правильної фіксації манжети. Монітор забезпечений індикатором правильної фіксації манжети у вигляді зрозумілою користувачеві графічної піктограми. У разі неправильної її фіксації індикатор не відобразить «ОК» всередині піктограми, вимірювання слід повторити, для отримання більш точного результату.
 • Форма манжети, її якість, а також правильність її накладення - запорука отримання точного результату вимірювання.
 • Індикатор ранкового / вечірнього середнього значення за тиждень. Відображається, якщо середнє ранкове / вечірнє значення за тиждень «SYS»135 мм.рт.ст. і вище і/або «DIA»85 мм.рт.ст. і вище:
 1. розрахунок середнього ранкового значення за тиждень. Являє собою середнє значення вимірювань, виконаних ранком (з 4: 00 до 09:59) з неділі до суботи.
 2. розрахунок середнього вечірнього значення за тиждень. Являє собою середнє значення вимірювань, виконаних вечором (з 19:00 до 01:59) з неділі по суботу.

Гарантія 5 років

Комплектація: Електронний блок, унікальна манжета Intelli Wrap ( 22-42 см),  керівництво по експлуатації, чохол для зберігання приладу, комплект елементів живлення (4 елементи живлення типу "АА"), гарантійний талон.

Тип вимірювання тиску: Автоматичний  

Зона вимірювання тиску: Плече    

Діапазон вимірювання артеріального тиску: 0-299 мм рт. ст. 

Точність вимірювання артеріального тиску: +-  3 мм рт. ст. 

Діапазон вимірювання пульсу: 40-180 ударів/хв 

Точність вимірювання пульсу: +- 5 % від значення 

Кількість комірок пам’яті: 100

Індикація аритмії:   Є          

Визначення середнього значення тиску:  Є         

Звуковий сигнал :  Немає   

Джерело живлення:  4 елементи живлення типу «АА» 1,5 В     

Адаптер змінного струму в комплекті: Ні

Габарити (ШхВхД):

 • Прилад: 124 мм х 90 мм х161 мм
 • Манжета: 145 мм х 532 мм ( повітряна трубка: 750 мм)

Вага:

 • Електронний блок: 390 г (без елементів живлення)
 • Манжета: 163 г

Колір: Сірий / Чорний

Особливості :

 • Технологія Intellisense
 • Манжета Intelli Wrap 360° точності
 • Світловий індикатор підвищеного та нормального тиску тиску
 • Індикатор руху
 • Світловий індикатор правильної фіксації манжети
 • Пам'ять на 100 вимірювань з реєстрацією дати і часу на двох користувачів + гостьовий режим.
 • Індикатор ранкового / вечірнього середнього значення за тиждень
 • Можливість підключення до девайсу через додаток OMRON Connect

Розмір манжети: 22-42 см 

Комплектація: Електронний блок, унікальна манжета Intelli Wrap (каркасна, 22-42 см), комплект елементів живлення, чохол для зберігання, керівництво з експлуатації, гарантійний талон 

Класифікація за нормами ВООЗ: Є

Гарантія:

 • 60 місяців на прилад
 • 12 місяців на манжету        

Схожі моделі

omron-rs3it-15

Тонометр автоматичний з манжетою на зап'ясті OMRON RS3 Intelli IT
(HEM-6161T-E)

omron-evolv-156

Тонометр автоматичний з манжетою на плече OMRON EVOLV
(HEM-7600T-E)

omron-rs4-15

Тонометр автоматичний з манжетою на зап'ясті OMRON RS4
(НЕМ-6181-E)

omron-nightview-002v7

Тонометр автоматичний з манжетою на зап'ясті OMRON NightView
HEM-9601T-E3

omron-m3-7154-152

Тонометр автоматичний з манжетою на плече OMRON M3
(HEM-7154-E)

m3-comfort-adapt-0015

Тонометр автоматичний з манжетою на плече OMRON M3 Comfort + адаптер S
(HEM-7134-ALRU)

omron-m7it-156

Тонометр автоматичний з манжетою на плече OMRON M7 Intelli IT
(HEM-7361T-EBK)

omron-m3comfort7155-157

Тонометр автоматичний з манжетою на плече OMRON M3 Comfort
(HEM-7155-E)

RS7-Intelli-IT-00152

Тонометр автоматичний з манжетою на зап'ясті OMRON RS7 Intelli IT
(HEM-6232T-E)

omron-m4it-157

Тонометр автоматичний з манжетою на плече OMRON M4 Intelli IT
(HEM-7155T-EBK)

omron_m3_expert-n15

Тонометр автоматичний з манжетою на плече OMRON M3 Expert
(НЕM-7132-АLRU)

m6-comfort-00155

Тонометр автоматичний з манжетою на плече OMRON M6 Comfort
(HEM-7360-E)