Сервіс

Сервіс-служба представництва OMRON в Україні

Медичне обладнання компанії OMRON подобається користувачам за надійність та тривалий термін експлуатації. Прилади OMRON залучають користувачів гарантійним періодом обслуговування на території України: на електронні тонометри – 5 років та 1-3 роки на решту медтехніки. Період експлуатації блоку тонометра OMRON – не менше ніж 10 років.

Сервісна служба від магазину медтехніки OMRON – це:

  • кваліфіковані продавці-консультанти, які порадять та допоможуть обрати пристрої для персонального чи сімейного використання з урахуванням побажань та потреб клієнта;
  • продавці проводять передпродажну експертизу точності пристроїв (електронних тонометрів та ін) у присутності покупця, порівнюють параметри та характеристики обраних приладів тощо;
  • сервісний центр оснащений обладнанням для тестування медтехніки та має штат висококваліфікованих спеціалістів.

Компанія OMRON забезпечує свої представництва по всьому світу, в тому числі і в Україні всіма необхідними комплектуючими та обладнанням для якісного, безперебійного та швидкого обслуговування клієнтів.

Відмінна риса сервісу OMRON – це післягарантійне обслуговування техніки, яке часто не під силу іншим компаніям-виробникам медичного обладнання. Фахівці сервісного центру за невелику плату виконають діагностику техніки та проведуть ремонт навіть найстаріших моделей приладів для домашнього використання OMRON – інгаляторів-небулайзерів, моніторів АТ та ін. пристроїв, які на сьогоднішній день знято з виробництва. Також сервіс-служба пропонує покупцям широку лінію аксесуарів для всіх типів медичних приладів OMRON.

Найчастіше в сервісний центр у гарантійний період користувачі звертаються для заміни комплектуючих деталей через їх знос – камери інгалятора, манжети для тонометра тощо.

Сервісна служба виконує всі гарантійні зобов'язання відповідно до законодавства України та швидко проведе діагностику та ремонт наданого обладнання.

Важливо враховувати, що механічні та електронні тонометри підлягають перевірці у Держслужбі стандартизації та метрології не рідше одного разу на рік. Це обов'язкова умова для електронних тонометрів, що використовуються у клінічних умовах. Отримати необхідні відомості про відділення Укрметртестстандарту на території України можна за телефонами: (096) 744-95-52 або скориставшись сайтом www.ukrcsm.kiev.ua.

Дізнайтесь про контактні дані сервісу медтехніки OMRON у Вашому регіоні.