Новини

Часто лікарі дітям у ранньому віці для терапевтичного лікування призначають інгаляції, тому батькам важливо визначитися з моделлю небулайзера, яка буде не тільки зрозумілою та зручною у використанні, але й максимально ефективною у лікуванні хвороб органів дихання.

Сьогодні існують кілька видів небулайзерів, які відрізняються за способом утворення аерозольного хмари – це ультразвукові, компресорні та небулайзери.

Унікальна модель небулайзера на основі МЕШ технології OMRON MicroAIR U100 – це компактний розмір зручний прилад, який можна завжди мати у себе під рукою і вести звичний спосіб життя.

Цей сучасний інноваційний пристрій працює від 2 батарейок, що дозволяє його використовувати будь-де, не прив'язуючись до розетки живлення. Завдяки компактному розміру (висота 13 см, вага 200 г), небулайзер MicroAIR U100 легко вміщується навіть у дамській сумочці, що дає змогу проводити інгаляції на роботі, вдома, у дорозі, на відпочинку тощо. Безшумна МЕШ технологія не відверне Вас від справ і не розбудить дитину вночі.

Унікальний ергономічний дизайн дозволяє проводити інгаляційні процедури, лежачи в ліжку і не переживати, що лікарські засоби проллються. З MESH технологією можна застосовувати різні медпрепарати, у тому числі антибіотики або гормональні засоби, які зможуть підвищити ефективність терапевтичного лікування.

Хвороба ніколи не застане зненацька, якщо у Вас є OMRON MicroAIR U100.

Дізнатися докладніше про цю модель небулайзера можна за посиланням

OMRON Японія на варті Вашого здоров'я!