Новини

Взимку після новорічних довгих свят, часто з'являється зайва вага, якої дуже складно позбутися. Але як не набрати зайвих кілограмів, якщо хочеться полежати на дивані, укутавшись у теплий плед, нікуди не виходити з дому та насолоджуватися улюбленими солодощами? Найефективніший метод не набрати зайвих кілограмів – це контролювати своє харчування, вести активний спосіб життя, пити необхідний об'єм води та контролювати вагу за допомогою OMRON VIVA (монітор складу тіла). Ідеальна мотивація – це побачити результати зважування, які Вас влаштовують.

Всі результати вимірювання можна відстежувати на смартфоні через Bluetooth завдяки додатку OMRON Connect. На екрані телефону відображаються такі дані – загальна вага, ІМТ (індекс маси тіла), об'єм скелетних м'язів (у %), загальний жир в організмі, об'єм вісцерального жиру, метаболізм (Ккал) за добу без навантажень.

Завдяки отриманим даним, Ви зрозумієте, наскільки ефективні тренування та підібраний раціон харчування.

Як працює OMRON VIVA і, як синхронізувати його з телефоном, детально показано на відео «VIVA – краще ваги» на нашому офіційному сайті. Замовити розумні ваги можна, перейшовши за посиланням.

OMRON Японія на варті Вашого здоров'я!