Новини

Свята – це завжди добре, але не варто забувати про контроль тиску та прийом лікарських препаратів. Варто пам'ятати, що нормальний артеріальний тиск для дорослої людини – 135/85 мм.рт.ст. На рівень артеріального тиску впливає ряд факторів – вік людини, її емоційний стан, час доби, індивідуальні особливості організму, а також дотримання всіх правил при вимірі тиску.

Пам'ятайте, що за 30-60 хвилин до початку процедури вимірювання не можна пити каву, чай, не вживати їжу і не курити. Потрібно розслабитися і заспокоїтися, і в такому стані посидіти кілька хвилин. Під час вимірювання рука повинна бути на рівні серця, обидві ноги розташовуватися на підлозі. Не варто рухатися та розмовляти.

За точність результатів можна не хвилюватися з тонометром OMRON M7 Intelli IT, тому що цей прилад оснащений останніми інноваційними розробками:

- манжета Intelli Wrap (360 ° точності), гарантує правильні результати, незалежно від того, наскільки правильно вона зафіксована на руці;

– технологія Intellisense зчитує показники АТ 2 рази за одну процедуру виміру;

– AFib (функція мерехтіння передсердь) визначає порушення у роботі серця, що дозволяє запобігти утворенню тромбів, що призводять до інфарктів та інших серйозних ускладнень;

– зручна синхронізація через OMRON Connect зі смартфоном, щоб переглядати результати на його екрані, зберігати їх у пам'яті телефону, а при необхідності надсилати лікарю.

Дізнатися більше про роботу OMRON M7 Intelli IT можна за посиланням.

OMRON Японія на варті Вашого здоров'я