Новини

Новий рік вже настав, а з ним у більшості людей порушився режим дня, адже свята ще продовжуються. У вихідні ми можемо більше поспати, менше рухаємося, не відмовляємо собі в рясні страви, тому до такого ритму життя швидко звикаєш. Але з виходом до школи чи на роботу дуже складно відновитись. Часто тим часом ослаблений організм атакують респіраторні хвороби – ГРВІ, застуда, грип тощо.

Якщо до затяжних свят ще можна підготуватись (додати активний відпочинок), то до застуди готовим бути не виходить.

Компресорний небулайзер OMRON A3 Complete допоможе провести ефективну профілактику застуди та швидко вилікувати більшість респіраторних патологій. Завдяки небулайзерній камері з перемикачем, що регулює розмір аерозольних частинок «ТРИ В ОДНОМУ», можна проводити інгаляційні процедури для всіх відділів дихальних шляхів, впливаючи медпрепаратами на осередок запалення. За допомогою інгалятора можна швидко позбавитися хворобливих симптомів риніту, тонзиліту, синуситу, бронхіту, ХОЗЛ та інших хвороб органів дихання.

Вам не страшні респіраторні патології з OMRON A3 Complete, тому що унікальний небулайзер забезпечить ефективну та делікатну терапію для всіх членів сім'ї.

Також не забувайте про профілактичні заходи, адже хворобу завжди легше попередити, ніж вилікувати. Відчувши перші симптоми хвороби, негайно йдіть прийом до лікаря. Дбайте про себе, про своїх рідних та близьких з небулайзером OMRON A3 Complete.

Дізнатися більше про прилад можна на сайті за посиланням.

OMRON Японія на варті Вашого здоров'я!