Новини

Як ви думаєте, у кожної людини в аптечці, якою має бути прилад? Це, звичайно, електронний термометр, тому що підвищення температури сигналізує нам про те, що в організмі йде запальний процес і є основним моментом для діагностики респіраторних хвороб – грипу, ГРВІ, звичайної застуди та ГРЗ.

Вимірювання температури - це перша дія при появі слабкості, болю в горлі, ломоті в тілі, тому що важливо на початковому етапі своєчасно виявити осередок запалення і негайно розпочати лікування. Це дозволить уникнути тяжких ускладнень.

Тому важливо, наскільки швидко ми отримаємо результат вимірювання. Дізнатися температуру за 1 секунду допоможе електронний градусник OMRON Gentle Temp 720, що є актуальним для активних людей та сімей з дітьми.

Завдяки підсвічуванням дисплея, яким оснащений інфрачервоний термометр, отримати результати вимірювання можна навіть уночі, не включаючи в кімнаті світло, що дозволить не розбудити малюка. За рахунок міцного матеріалу виготовлення, ергономічного сучасного дизайну та компактних розмірів, градусник можна використовувати не тільки в домашніх умовах, але й брати його з собою на прогулянку, роботу, подорожі тощо. Після вимкнення на екрані протягом 1 хвилини відображаються показники температури.

Безконтактний термометр можна використовувати для вимірювання температури будь-якої поверхні - їжі, пляшечки з харчуванням для дитини або повітря в приміщенні.

OMRON Gentle Temp 720 – це ідеальне рішення для подарунка, адже цей прилад має бути в аптечці кожної людини.

Перейшовши за посиланням, Ви зможете дізнатися детальніше про термометр і замовити найкраще для себе, рідних та друзів

OMRON Японія на варті Вашого здоров'я!