Новини

Коли в будинку з'являється малюк, то не лише батьки, а й усі родичі відчувають щастя та радість. Але батькам необхідно подбати про те, щоб мати всі необхідні засоби та прилади для догляду за малюком. Інгалятор для дітей та назальний аспіратор – це незамінний пристрій для делікатного лікування респіраторних хвороб та очищення носових проходів від слизу. Якщо дитині не більше 2-3 років, вона не зможе очистити носик самостійно, а закладений ніс у немовляти стає причиною поганого сну та провокує проблеми з процесом годування.
Вирішити проблему з нежиттю та кашлем допоможе інгалятор OMRON DuoBaby з аспіратором для носа 2в1. Назальний аспіратор делікатно очищає ніс не лише від слизу, а й від збудників респіраторних патологій, що запобігає розвитку хвороб.

Два кришечки небулайзерної камери, якими оснащений компресорний небулайзер забезпечують ефективну інгаляцію:

1. Зелена кришечка виробляє частинки аерозолю розміром від 7,5 до 10 мкм, що допоможе позбавитися хвороб верхніх відділів дихальних шляхів – синуситу, фарингіту, риніту тощо.

2. Синя кришка виробляє аерозольні частинки від 2 до 4,5 мкм, що дозволить позбавитися патологій нижніх відділів органів дихання – астми, бронхопневмонії, бронхіту тощо.
Відповідно до розташування вогнища запалення, потрібно встановити кришечку необхідного кольору та розпочати інгаляційну процедуру.

Небулайзер для дітей з аспіратором DuoBaby - це гарантія гарного годування, міцного сну та усміхненого малюка.

Дізнатися більше про модель OMRON DuoBaby можна на нашому сайті за посиланням

OMRON Японія на варті Вашого здоров'я!